موج

مدیر مخابرات منطقه کردستان اعلام کرد:

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به خدمات مطلوب اپراتور همراه اولِ شرکت مخابرات ایران به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور همراه کشور افزود: ضریب نفوذ تلفن همراه در استان کردستان ۱۰۰/۲درصد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت در گفتگو با خبرنگار موج ضمن تشریح این مطلب که ارائه خدمات با کیفیت و بروز در حوزه ارتباطات سیار یکی از اهداف و استراتژیهای مخابرات منطقه به مشترکان است خاطر نشان ساخت: آمار ضریب نفوذ تلفن همراه در استان کردستان بیانگر تحقق این مهم است.

 وی آمار مشترکان همراه اول در استان را یک میلیون و661 هزار و 976 مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد 244 هزار و 301شماره دائمی و تعداد یک میلیون و 417 هزار و 675 شماره آن اعتباری هستند.

حکمت با اشاره به اینکه مخابرات منطقه کردستان جدیدترین تکنولوژی های مخابراتی دنیا را به مشترکان ارائه می دهد اظهار داشت: اکثرمشترکان همراه اول استان در حوزه اینترنت همراه، از تکنولوژی 4G یعنی آخرین نسل آن استفاده می کنند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه افزایش سایت های 4G وارتقاء سایت های 3G از دیگر برنامه های مخابرات در راستای مشتری و جذب اعتماد مشترکان است افزود: در حال حاضر تعداد 475 سایت BTS در سطح استان وجود دارد.

 حکمت، محرومیت زدایی در روستاها و ارائه یکسان خدمات مخابراتی در سطح استان به مشترکان را از دیگر استراتژیهای مخابرات منطقه برشمرد و یادآور شد: در حال حاضر در حوزه ارتباطات سیار، تعداد 950 روستا تحت پوشش خدمات تلفن همراه اول مخابرات هستند  که از مزایای آن بهره مند هستند.

وی در ادامه به ارتقاء سطح آگاهی و دانش مردم فهیم استان در خصوص عدم مضر بودن سایت ها و دکل های مخابراتی اشاره داشت و گفت: خوشبختانه استقبال و همکاری مردم نسبت به گذشته ،برای نصب و جانمایی دکل های مخابرات بیشتر شده است که این امر می تواند ما را در ارائه به موقع تکنولوژی های روز یاری نماید.

مدیرمخابرات منطقه کردستان در پایان، نقش مسئولین متخصص در این حوزه و رسانه ها را در آگاه سازی واطلاع رسانی مناسب در مورد مضر نبودن سایت های مخابراتی را مهم و تاثیرگذار عنوان کرد و گفت: همکاری متقابل مسولین و رسانه ها با مخابرات منطقه در این راستا ، شرایط را برای ارائه خدمات باکیفیت تر و در خور مشترکان فراهم خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها