مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: در حال حاضر در شهر دلبران یک هزار و 536 مشترک تلفن ثابت و تعداد 246 مشترک ADSL از خدمات مخابراتی بهره می گیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت از ارائه خدمات به یک هزار و536 مشترک تلفن ثابت در شهر دلبران خبر داد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان دردیدار با اعضای شورای شهر و شهردار دلبران که با حضور معاونین و مسولان مخابرات منطقه برگزار شد، با اشاره به ارتباط تنگاتنگ فعالیت های حوزه مدیریت شهری و توسعه و آبادانی دیگر بخش های اداری و خدماتی شهری با خدمات مخابراتی بر بسترهای ارتباطی و اینترنتی خاطر نشان ساخت: نقش آفرینی مخابرات منطقه کردستان در این راستا کاملا مشهود و تعیین کننده است.

وی اظهارداشت: مکان یابی و جانمایی دکل های مخابراتی، حفاری جهت توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم در سطح شهر، نیازمند موافقت به موقع تلاشگران مدیریت شهری  و تک تک شهروندان این شهر است که امیدوارم با توجه به حساسیت موضوع در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت به مشترکان این مهم مورد توجه مسولین قرار گیرد.  

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآورشد: در حال حاضر در شهر دلبران یک هزار و 536 مشترک تلفن ثابت و تعداد 246 مشترک ADSL از خدمات مخابراتی بهره می گیرند.

وی در ادامه استراتژی شرکت مخابرات ایران را تشریح کرد و بیان داشت: سیاست و استراتژی مخابرات در این منطقه نیز آینده نگری در تامین نیازهای ارتباطی و مخابراتی شهروندان می باشد که این مجموعه تمام تلاش خود را برای ارائه آخرین تجهیزات و تکنولوژی های روز مخابراتی به مشترکان بکار گرفته است.

 حکمت تحقق اهداف و برنامه های شرکت مخابرات ایران را ،گامی مهم در جلوگیری از پرت هزینه ها اعلام کرد.

وی با اشاره به جایگاه اعضای شورای شهر که به عنوان منتخبین مردم، پیگیر خواسته های شهروندان هستند افزود: این عزیزان در ارتقاء فرهنگ شهروندی برای مشارکت و همراهی بیشتر شهروندان در واگذاری اراضی خود جهت اجرای پروژ های مخابراتی نقش تاثیرگذاری دارند.

وی در پایان با اشاره به تداوم ورود ادارات و مراکز خدماتی به شهر دلبران عنوان کرد: مخابرات منطقه کردستان آمادگی خود را جهت فراهم کردن بسترهای نوین ارتباطی و مخابراتی اعلام می نماید.