مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهر سنندج گفت: پروژه آموزشگاه 12 کلاسه شهر سنندج با عنوان آموزشگاه دکتر مصلی‌نژاد از سوی بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد احداث می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ؛ محمد سعید کنعانی از احداث پروژه آموزشی 12 کلاسه دکتر مصلی‌نژاد در سنندج خبر داد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر عملیات تسطیح وآماده‌سازی زمین این آموزشگاه انجام شده است، افزود: مراسم کلنگ‌زنی پروژه آموزشی یاد شده ظرف یک ماه آینده با حضور مسوولان ارشد استانی انجام می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهر سنندج عنوان کرد:این پروژه 12 کلاسه ویژه دانش‌آموزان پسر مستعد مقطع ابتدایی است که در یکی از مناطق محروم و غیربرخوردار شهر سنندج احداث خواهد شد.

کنعانی یادآور شد: آموزشگاه 12 کلاسه یاد شده در زمینی به مساحت 4 هزار و 200 متر مربع احداث می شود.

وی با اشاره به اعتبار اختصاص یافته به این پروژه آموزشی افزود: برای پروژه یاد شده 40 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهر سنندج ضمن ابراز خوشحالی از شروع ساخت این مدرسه، از خداوند متعال برای تمامی خیرین مدرسه‌ساز به ویژه دکتر مصلی‌نژاد آرزوی موفقیت و طول عمر با عزت کرد و گفت: امیدواریم با حضور این مردان بزرگ بتوانیم شاهد تحولات بزرگی در افزایش سرانه آموزشی در کل کشور به ویژه شهر سنندج باشیم.