کارگاه آموزشی کارتون و کاریکاتور با حضور سید مسعود شجاعی طباطبایی و هنرمندانی از منطقه غرب کشور به میزبانی استان کردستان در سنندج برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ورک شاپ کارتون و کاریکاتور سید مسعود شجاعی طباطبایی در کردستان و شهر سنندج برگزار میشود.

بر اساس این گزارش،روز سه شنبه ۳۰ مردادماه، کارگاه آموزشی کارتون و کاریکاتور با محوریت سید مسعود شجاعی طباطبایی از هنرمندان و چهره‌های بین المللی هنر کاریکاتور و میزبانی حوزه هنری استان کردستان با هدف بهره‌وری و ارتقای دانش و تجربه هنرمندان کاریکاتوریست کردستان و غرب کشوردر سنندج برگزار خواهد شد.

در این کارگاه یک روزه که  هنرمندان کاریکاتوریست از استان های همدان و کرمانشاه و همچنین هنرمندان کارتونیست کردستانی از شهرهای سنندج ، سقز، مریوان و کامیاران حضور دارند استاد شجاعی طباطبایی با موضوع رؤسای جمهوری آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و همچنین موضوع واردات ایران ، ایده هایی رابرای کار ارائه می نمایند .

دیدارو نشست با هنرمندان رشته های مختلف  تجسمی استان کردستان ، افتتاح نمایشگاه ، حضور در مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت از دیگر برنامه های مسعود شجاعی طباطبایی معاون هنری و مدیر مرکز تجسمی حوزه هنری در مدت حضورشان در کردستان می باشد .