حشمت اله صیدی شهردار سنندج از آسفالت و بهسازی 50 هزار مترمربع از محلات ناحیه منفصل شهری نایسر در سال‌جاری خبر داد که در فاز نخست عملیات 17هزار مترمربع آن آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ؛ حشمت‌اله صیدی شهردار سنندج اظهار داشت: در راستای بهسازی محلات نایسر در سال‌جاری بخش عظیمی از معابر این ناحیه منفصل شهری آسفالت می‌شود.

وی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مشکلات نواحی منفصل شهری عدم بهسازی معابر و محلات است که یکی از مهم‌ترین خواسته و مطالبات ساکنان این نواحی از شهرداری است.

شهردار سنندج بیان کرد: عدم احداث زیرساخت‌های لازم در نواحی منفصل شهری کار را برای شهرداری در اجرای پروژه‌های خدماتی و عمرانی این نواحی سخت کرده است.

صیدی گفت: امسال برنامه‌ریزی مناسبی در راستای بهسازی معابر ناحیه منفصل شهری نایسر صورت گرفت و براساس اولویت برخی از معابر و محلات این ناحیه آسفالت و بهسازی می‌شود.

وی  اعلام کرد: در سال‌جاری 50 هزار مترمربع از محلات و معابر اصلی و فرعی ناحیه منفصل شهری نایسر آسفالت و بهسازی می‌شود.

شهردار سنندج عنوان کرد: آسفالت این معابر در چندین فاز اجرا خواهد شد که در فاز نخست عملیات تسطیح و رگلاژ 17 هزار مترمربع آغاز شده است.

صیدی  افزود: براساس برآورد صورت گرفته برای آسفالت 50 هزار مترمربع از ناحیه منفصل شهری نایسر باید عملیاتی نظیر 10 هزار مترمکعب خاکبرداری،50 هزار مترمکعب اساس، 4 هزار متر جدول‌گذاری و7 هزار تن آسفالت  اجرا شود.

وی  هزینه بهسازی و آسفالت این تعداد از محلات نایسر را 20 میلیارد ریال اعلام کرد و ابراز امیدواری نمود: با بهسازی و آسفالت این محلات بتوانیم موجبات رضایتمندی ساکنان ناحیه منفصل شهری نایسر را فراهم نماییم.