موج
کدخبر : ۴۰۵۳۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405368

تیم ملی کاراته ایران در فاصله دو روز به آغاز رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان راهی محل برگزاری این مسابقات می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، بیست و پنجمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان از روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه به میزبانی امارات در شهر دبی و سالن چند منطوره «حمدان» این شهر آغاز می‌شود. بر همین اساس تیم ملی کاراته ایران با ترکیب کامل در این دوره از مسابقات به روی تاتامی خواهد رفت.

ملی پوشان کاراته کشورمان ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه تهران را به مقصد دبی ترک خواهند کرد و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده اولین تمرین خود را نیز عصر همان روز انجام می‌دهند.

تیم ملی ایران با ترکیب فاطمه صادقی در کاتای انفرادی، سارا بهمنیار، طراوات خاکسار، رزیتا علیپور، مبینا حیدری و لیلا برجعلی به همراه آویشن باقری در کومیته انفرادی و تیمی، الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری در کاتای تیمی در بخش بانوان در این دوره از مسابقات به میدان می‌روند.

در بخش مردان نیز ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد فراز مهر در کاتای انفرادی و تیمی، علی مسکینی، سید علی کریمی، علی اصغر آسیابری، ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، صالح اباذری، کیوان بابان، مهدی خدابخشی و مهدی عاشوری هم در کومیته انفرادی و تیمی به روی تاتامی جهانی خواهند رفت.

رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با حضور بیش از ۱۰۰۰ کاراته کا از ۱۱۷ کشور جهان به مدت شش روز در امارات برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`