موج
کدخبر : ۳۹۹۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399642

معاون اماکن و فضاهای ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران، ادعای ناصر فریاد شیران معاون سابق باشگاه استقلال را مبنی بر اینکه شهرداری قصد پس گرفتن ورزشگاه امام رضا را داشته، رد کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از برنا، ناصر فریادشیران، معاون سابق باشگاه استقلال، در جدیدترین ادعای خود اعلام کرده بود شهرداری تهران قصد پس گرفتن ورزشگاه امام رضا (ع) را از استقلال داشته اما طبق اطلاعاتی که به خبرنگار برنا رسیده مسئولین شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تصمیمی برای پس گرفتن این مجموعه ندارند.

فرزاد رادبوی، معاون اماکن و فضاهای ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران، در این زمینه به برنا گفت: سیاست شورای اسلامی شهر و شهرداری به هیچ عنوان پس گرفتن این زمین از استقلال نیست.

نه چنین سیاستی در قبل بوده و نه در حال حاضر که افراد ورزشی در شورای اسلامی شهر و حتی شهرداری حضور دارند.

فریادشیران در یک اظهارنظر دیگر گفته بود: شهرداری به چمن مصنوعی ورزرشگاه امام رضا (ع) آسیب زده و این چمن قابل استفاده نیست.

رادبوی در این خصوص گفت: تا جایی که من اطلاع دارم مسئولین شهرداری قصد تعویض چمن و تبدیل آن‌ به چمن طبیعی را داشتند و حتی بذرهای هلندی چمن هم تهیه شده بود تا تیم بزرگسالان استقلال هم مانند پرسپولیس بتواند تمرینات خود را در ورزشگاهی اختصاصی‌اش انجام داده و یکسان سازی ورزشگاه‌ها انجام شود اما بنا‌ به دلایلی که ما هم متوجه نشدیم دوستان در باشگاه استقلال با این قضیه مخالفت و انجام آن، ممانعت کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`