موج
کدخبر : ۳۶۴۸۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364858

سرگئی سماک با تشریح آخرین وضعیت مصدومیت سردار آزمون اعلام کرد: در این لحظه سخت است که بگوییم چه زمانی وی تمرینات خود را با تیم آغاز می کند. در حالی که یک مرحله از درمان بدون زمین فوتبال وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از اکسپرس، سردار آزمون مهاجم ایرانی که در اردوی زمستانی زنیت در امارات نیز حضور داشت، در حال حاضر با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. این بازیکن ایرانی از تمرینات تیمش دور است و خودش را آماده نیم فصل دوم لیگ روسیه می کند تا بتواند بار دیگر قهرمانی را در این لیگ به دست بیاورد.

سرگئی سماک به تشریح آخرین وضعیت مهاجم ایرانی خود پرداخت و گفت: - متاسفانه او هنوز با تیم تمرین نمی کند. او به صورت جداگانه تمرین می کند و تحت درمان است. در این لحظه سخت است که بگوییم چه زمانی وی تمرینات خود را با تیم  آغاز می کند. در حالی که یک مرحله از درمان بدون زمین فوتبال وجود دارد. او مرحله به مرحله پیش می رود و خودش را آماده حضور در ترکیب تیم می کند.

رقابت های تیم زنیت برای نیم فصل دوم روسیه از ۲ اسفند شروع می شود و این تیم باید در دور دوم جام حذفی روسیه برابر آرسنال تولا قرار گیرد و سردار آزمون آقای گل فصل قبل لیگ روسیه تلاش می کند تا بتواند خودش را به این بازی برساند و تیمش را همراهی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها