موج
کدخبر : ۳۳۰۶۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330604

وزیر ورزش و جوانان در مورد راه اندازی فعالیت های ورزشی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در  مراسم سالگرد افتتاح موزه ورزش اظهار کرد: از آقای صالحی امیری تشکر می کنم که اگر همت او نبود شاید مانند ۲۰ سال گذشته موزه نداشتیم.  از دو سال پیش خیلی تدارک دیده بودیم که حضور مقتدرانه و ابرومندانه در المپیک داشته باشیم اما بخاطر وجود ویروس کرونا یک سال. به تاخیر افتاد. امیدوارم سال آینده المپیک برگزار شد و در ادامه موفقیت هایی که در دوره های قبلی  المپیک داشتیم را تکرار کنیم.

سلطانی فر در مورد مدال آوری در المپیک توکیو گفت: تعدادی از رشته ها همیشه بار مدال اوری در المپیک را بر دوش کشیده اند. امیدوارم کاراته و شمشیربازی و دومیدانی در المپیک توکیو مدال آور باشند و داستان مدال اوری ما در المپیک به شش هفت رشته افزایش یابد.

او ادامه داد: همدلی را بین مجموعه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها شاهد هستیم و امیدوارم با به کار گیری تمام ظرفیت ها نتایج مطلوبی در المپیک بگیرند.

* نباید فراموش کنیم کرونا رفتار عجیب و غریبی دارد 

سلطانی فر با در مورد راه اندازی فعالیت های ورزشی گفت: مردم به دلیل در خانه ماندن نیاز به شادی و نشاط دارند و با مجوزهایی که از ستاد مقابله با کرونا می گیریم کم کم ورزش را فعال کنیم. اما نباید فراموش کنیم این ویروس رفتار عجیب و غریبی دارد و به شدت بی رحم است. حسن یزدانی به همراه پدرش پیش من آمدند و توصیه کردم مراقب باشد چون حیف است قهرمان المپیک ما بخاطر رعایت نکردن ، درگیر ویروس شود و ریه اش آسیب ببیند. ما مرحله به مرحله ابتدا در شهر هایی که وضعیت سفید دارند و سپس در شهرهایی که وضعیت زرد دارند تلاش می کنیم فعالیت های ورزشی را راه اندازی کنیم.   

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها