موج
کدخبر : ۳۱۰۲۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310283

کالدرون:

سرمربی پرسپولیس گفت: بیرانوند در بازی با نساجی هم بازی نمی‌کند. تصمیم گرفتم او استراحت کند و با شروع تمرینات نیم فصل دوم به جمع ما ملحق شود.

به گزارش خبرگزاری موج، گابریل کالدرون به افشین پیروانی مدیر تیم اعلام کرد، به علیرضا بیرانوند بگوید با شروع  تمرینات نیم فصل دوم در تمرینات شرکت کند و پیروانی هم موضوع را با بیرانوند در میان گذاشت.

کالدرون به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند گلر شماره یک ما و تیم ملی است. قبلا هم گفتم روی او از شروع نیم فصل دوم حساب کرده‌ام و الان هم همان را می‌گویم، چون بیرانوند در بازی با نساجی هم بازی نمی‌کند. تصمیم گرفتم او استراحت کند و با شروع تمرینات نیم فصل دوم به جمع ما ملحق شود.

کالدرون تصریح کرد: این بردها را هم به هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم همیشه دل‌شان شاد باشد. بیرانوند را مثل پسر خودم دوست دارم و او از ژانویه و شروع مجدد تمرینات با تمرکز و هدف بالا کنار ما خواهد بود و خواهید دید که علی هیچ گاه در چنین شرایطی نبوده و در بهترین شرایط فوتبال خود خواهد بود. من بهترین‌ها را برای بیرانوند  می‌خواهم و هر تصمیمی اگر من و کادر فنی  می‌گیریم به همین دلیل است.

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار از درگیری بیرانوند با کالدرون/ شایعه یا واقعیت؟

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها