موج

هفته هفتم لیگ برتر نوزدهم فوتبال،

سایپا و استقلال در رقابت های هفته هفتم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال سایپا و استقلال در رقابت های هفته هفتم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران امروز دوشنبه 29 مهر 98 از ساعت 16:45 دقیقه به مصاف هم رفتند. 

* ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، روزبه چشمی، عارف غلامی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، وریا غفوری، داریوش شجاعیان، محمد دانشگر و آرش رضاوند 

* ترکیب سایپا

احمد گوهری، روزبه شاه‌علی‌دوست، طاها شریعتی، امیرحسین حسین‌زاده، محمد شریفی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری، معین عباسیان، عارف حاجی‌ عیدی، محمدرضا سلیمانی و ابوالفضل جلالی

* نیمه نخست

دقیقه 7: پاس در عمق علی کریمی و شوت محکم مهدی قائدی از زاویه بسته عرض زمین را طی کرد و به اوت کناری رفت.

دقیقه ۹: عارف غلامی گل اول استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه 12: حرکتی که با کار زیبای قائدی آغاز شده بود، در سمت راست محوطه جریمه سایپا به وریا غفوری رسید که ارسال کوتاه او و ضربه آکروباتیک قائدی با فاصله زیادی از دروازه نارنجی پوشان راهی اوت شد.

دقیقه21: داریوش شجاعیان کارت زرد گرفت.

دقیقه 30: سایپا بهترین فرصت را داشت تا گل تساوی را بزند ولی سلیمانی نتوانست از آفسایدگیری اشتباه خط دفاعی استقلال بهره ببرد و ضربه این بازیکن بعد از دفع توپ حسینی به خود او برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 32: پاس شجاعیان و شوت راه دور علی کریمی از کنار دروازه سایپا راهی اوت شد.

دقیقه 32: شاه‌علی‌دوست حضور به موقعی در محوطه جریمه استقلال داشت، اما در زدن ضربه آخر دقت لازم را نداشت تا مدافعان آبی پوش توپ‌ربایی کنند.

دقیقه 35: حرکت خوب عارف غلامی مقابل امیرحسین حسین زاده سبب شد این بازیکن نتواند در موقعیتی خوب ضربه نهایی را بزند و دروازه استقلال را باز کند. همین امر سبب شد هواداران استقلال غلامی را تشویق کنند.

دقیقه 37: داریوش شجاعیان در برخورد با مدافع سایپا دچار آسیب دیدگی شد و از کادرفنی تیمش خواست او را تعویض کنند و سجاد آقایی جانشین او شد.

دقیقه 40: آرش رضاوند هم دچار مصدومیت شد و با برانکارد از زمین بیرون آمد.

دقیقه 43: برخورد مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه استقلال اتفاق افتاد که خورشیدی دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 44: درحالیکه بازیکنان استقلال با تصور در افساید بودن محمدرضا سلیمانی بازی را رها کرده بودند او به حرکت ادامه نداد و معین عباسیان سمت توپ رفت و آن را به شکل کوتاهی روی دروازه استقلال ارسال کرد، اما مدافعان این تیم اجازه ندادند موقعیت جدی نصیب سایپا شود.

دقیقه 45: شوت فنی نه چندان دقیق مهدی قائدی را گوهری در دو مرحله دراختیار گرفت. 

دقیقه 3+45: ضربه ایستگاهی زیبای عباسیان با فاصله کمی از کنار دروازه استقلال عبور کرد و به تابلوی کنار زمین برخورد داشت.

در نهایت این دیدار در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به نفع استقلالی ها به پایان رسید.

در پایان نیمه اول اعتراض محمدرضا سلیمانی به اشکان خورشیدی سبب شد داور درحالیکه بازیکنان مشغول ورود به رختکن بودند سمت مهاجم سایپا بدود و به او کارت زرد نشان بدهد. شکل دویدن خورشیدی در این صحنه سبب شد کادرفنی سایپا سمت او دویده و مانع درگیری اش با سلیمانی شوند.

* نیمه دوم 

دقیقه 49: ارسال مهدی قائدی از روی کرنر سمت چپ زمین و ضربه سر عارف غلامی از مقابل تیرک اول بعد از برخورد به پای محمد دانشگر تبدیل به گل دوم استقلال برابر سایپا شد.

دقیقه 53: ضربه محمد سلیمانی به شکل خطرناکی از کنار دروازه حسینی بیرون رفت.

دقیقه 60: روی ارسال کرنر معین عباسیان ضربه سر طا‌ها شریعتی با اختلاف کمی از کنار تیر دروازه سایپا بیرون رفت.

دقیقه 66: پاس خوب علی کریمی در جناح چپ زمین به میلاد زکی‌پور رسید که در زمان ورود او به محوطه جریمه سایپا، مهیار جباری روی او مرتکب خطا شد تا استقلال صاحب ضربه پنالتی شود.

دقیقه 68: وریا غفوری برخلاف جهت حرکت احمد گوهری گل سوم استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه 69: ارسال معین عباسیان با ضربه شریعتی در اختیار حسینی قرار گرفت.

دقیقه 72: روی ارسال کرنر از سوی قائدی توپ با مشت احمد گوهری وارد دروازه شد، اما پیش از آن اشکان خورشیدی خطای بازیکن استقلال را اعلام کرد.

دقیقه 74: شوت روی پای سلیمانی از پشت محوطه جریمه با فاصله زیادی از روی دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 79: شیخ دیاباته که از بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سوم لیگ برتر به دلیل مصدومیت نتوانسته بود برای استقلال بازی کند جای مهدی قائدی وارد بازی شد.

دقیقه 88: پاس وریا غفوری پس از جا خالی دادن فرشید باقری به سجاد آقایی باعث شد تا سجاد آقایی گل چهارم را برای استقلال به ثمر رساند.

داور سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در نهایت این دیدار با نتیجه 4 بر صفر به نفع شاگردان آندره‌آ استراماچونی به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها