موج

کلوپ:

سرمربی لیورپول گفت: از وقتی که به انگلیس آمدم و هدایت لیورپول را بر عهده گرفتم یونایتد همیشه این‌گونه برابر تیم من بازی کرده است و روی به دفاع مطلق آورده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از تایمز، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از توقف تیمش برابر یونایتد در هفته نهم لیگ برتر انگلیس گفت: این فقط یک امتیاز برای هر دو تیم بود. از وقتی که به انگلیس آمدم و هدایت لیورپول را بر عهده گرفتم یونایتد همیشه این‌گونه برابر تیم من بازی کرده است و روی به دفاع مطلق آورده است. یک تیم فقط فوتبال بازی می‌کند و تیم دیگر فقط روی به دفاع می‌آورد. ما چیزی از دست ندادیم و باید به همین روش ادامه دهیم. در صدر جدول قرار داریم و باید به آینده فکر کنیم و بازی‌هایی که در پیش داریم. این دیدار تمام شد و نباید به آن بپردازیم و زمان را از دست بدهیم.

این مربی آلمانی درباره گل یونایتد نیز گفت: من معتقد هستم آقای آتکینسون داور خوبی است و اگر VAR نبود قطعا او خطا اعلام می‌کرد و گل را مردود اعلام می‌کرد. او اجازه داد تا این گل زده شود و کسان دیگری که هستند درباره این گل تصمیم بگیرند و آن نفر دیگر تصمیمی نگرفت. این فن‌آوری به قدر کافی شفاف نیست که بتواند به درستی تصمیم‌های مهمی در فوتبال بگیرد و این مورد از همان موردهایی بود که در این دیدار رخ داد. 

به این ترتیب لیورپول بعد از ۱۷ برد پیاپی در لیگ برتر سرانجام متوقف شد و نتوانست به رکورد ۱۸ برد پیاپی منچسترسیتی دست یابد. با این حال شاگردان یورگن کلوپ هم‌چنان با ۲۵ امتیاز و ۶ امتیاز بیش‌تر از سیتی ۱۹ امتیازی در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند. 

بیشتر بخوانید:

نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول/ توقف منچستریونایتد مقابل لیورپول

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها