موج

رییس کمیته ملی المپیک ایران با فهد ناصر صباح احمد آل صباح رییس کمیته ملی المپیک کویت و حسین المسلم دبیرکل این کمیته و مدیرکل اجرایی شواری المپیک آسیا طی نشستی دوستانه به گفتگو پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، در حاشیه مجمع عمومی اتحادیه کمیته‌ های ملی المپیک جهان (ANOC) در دوحه قطر، سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ایران با فهد ناصر صباح احمد آل صباح رییس کمیته ملی المپیک کویت و حسین المسلم دبیرکل این کمیته و مدیرکل اجرایی شواری المپیک آسیا طی نشستی دوستانه به گفتگو پرداخت.

در این نشست هردو طرف با اشاره به همسایگی و نزدیکی شرایط دو کشور بر ضرورت گسترش فعالیت‌های مشترک ورزشی تاکید کردند و در خصوص برگزاری اردوهای مشترک، تبادل مربی و ورزشکار و همچنین برگزاری مسابقات مشترک به بحث و گفتگو پرداختند و مقرر شد تا علاوه بر موارد ذکر شده دو کشور در زمینه تکنولوژی ورزشی نیز به یکدیگر کمک کنند.

در این نشست رییس کمیته ملی المپیک ضمن اشاره بر روابط مطلوب دو کشور در سال‌های اخیر تاکید کرد: دو کشور ایران و کویت همواره با حسن رعایت همجواری به عنوان دو کشور دوست در کنار هم زندگی کرده و روابط خوبی با یکدیگر در عرصه بین المللی داشته و بدیهی است انتظار می رود این روابط در عرصه ورزشی نیز توسعه یابد.

رییس کمیته المپیک کویت نیز ضمن تایید صحبت‌های رییس کمیته ملی المپیک گفت: بدون تردید همسایگی دو کشور و بخصوص روابط خوب سیاسی و اقتصادی می‌تواند در زمینه ورزشی نیز افزایش یابد و ظرفیت‌های همکاری ورزشی دو کشور بسیار فراتر از حد فعلی است و ما برای امضای تفاهمنامه ورزشی در زمینه‌های تبادل مربی، برگزاری اردو، حضور در مسابقات یکدیگر و حتی تکنولوژی روز ورزشی آمادگی داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها