دیدار تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 قطر با نتیجه 14 بر صفر به نفع شاگردان ویلموتس به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 قطر امروز (پنج شنبه 18 مهر ماه 98) از ساعت 17:00 به وقت تهران در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه 14 بر  صفر به سود شاگردان ویلموتس به پایان رسید.

* شرح گل ها

گل اول ایران: در دقیقه 4 اشتباه مدافعان کامبوج باعث شد تا توپ به احمد نوراللهی برسد. او از پشت محوطه جریمه شوتی سر ضرب و زیبا را زد و گل اول ایران را به زیر طاق دروازه حریف فرستاد.

گل دوم ایران: در دقیقه 10 محمد محبی مقابل دروازه کامبوج صاحب توپ شد اما ضربه اش توسط مدافعان کامبوج برگشت داده شد. در ادامه توپ زیر پای سردار آزمون افتاد و او با یک بغل پای خوب دومین گل ایران را به ثمر رساند.

گل سوم ایران: در دقیقه 17 رامین رضاییان ارسال خوبی به روی دروازه کامبوج داشت که کنعانی‌زادگان با یک ضربه سر محکم و دقیق، دروازه کامبوج را برای بار سوم باز کرد.

گل چهارم ایران: در دقیقه 20 رامین رضاییان ضربه کاشته‌ای را زد که دروازه بان آن را دفع کرد و در ادامه مهدی طارمی گل چهارم را برای ایران به ثمر رساند.

گل پنجم ایران: در دقیقه 34 سردار آزمون روی اشتباه دروازه بان کامبوج گل پنجم را برای ایران به ثمر رساند.

گل ششم ایران: در دقیقه 39 سردار آزمون توپ را مقابل پای کریم انصاری فرد کاشت تا او با ضربه‌ای دقیق گل ششم ایران را به ثمر برساند.

گل هفتم ایران: در دقیقه 43 سردار آزمون روی توپ ریباند ضربه طارمی توانست دروازه کامبوج را برای بار هفتم باز کند و هتریک کند.

گل هشتم ایران: در دقیقه 48 انصاری فرد روی اشتباه مدافعان کامبوج گل هشتم را برای ایران به ثمر رساند.

گل نهم ایران: در دقیقه 53 پاس در عمق زیبای کریم انصاری فرد با ضربه مهدی طارمی به گل نهم برای ایران تبدیل شد.

گل دهم ایران: در دقیقه 60 کریک انصاری فرد توانست روی یک ضربه کرنر تمرین شده، دروازه کامبوج را برای دهمین بار باز کند و هتریک کند.

گل یازدهم ایران: در دقیقه 64 محمد محبی روی یک کار ترکیبی در داخل محوطه جریمه کامبوج صاحب توپ شد و با چرخش و ضربه‌ای فنی، دروازه حریف را برای یازدهمین بار باز کرد.

گل دوزادهم ایران: در دقیقه 66 ارسال میلاد محمدی از سمت چپ با ضربه سر محمد محبی به گل دوازدهم ایران تبدیل شد.

گل سیزدهم ایران:  در دقیقه 84 مهرداد محمدی  گل سیزدهم را برای ایران به ثمر رساند. محمدی در این صحنه پاس در عمق خوبی که برایش ارسال شده بود را توانست به گل تبدیل کند.

گل چهاردهم ایران:  در دقیقه 88  مهدی طارمی پس از این که وارد محوطه جریمه کامبوج شد به کریم انصاری‌فرد پاس داد و او هم دروازه حریف را باز کرد و گل چهاردهم را برای ایرن به ثمر رساند و چهار گله شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها