بر اساس اعلام مسوولان تا کنون 6000 هزار بلیت بازی ایران کامبوج پیش فروش شده است که از این تعداد 3500 بلیت را خانم ها و 2500 بلیت را آقایان خریداری کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق اعلام منابع آگاه تعداد تماشاگران زنی که برای تماشای بازی ایران کامبوج بلیت خریداری کردند بیشتر از مردان است.

این در حالی است که ظرفیت تماشاگران خانم در استادیوم آزادی محدود بوده و این برای اولین بار است که خانم های ایرانی به طور رسمی می توانند با خرید بلیت وارد استادیوم آزادی شوند و بازی تیم ملی را از نزدیک ببینند.

بر اساس اعلام مسئولان امر؛ تا کنون 6000 هزار بلیت بازی ایران – کامبوج پیش فروش شده است که از این تعداد 3500 بلیت را خانم ها خریداری کردند و 2500 بلیت را آقایان. البته با توجه به اینکه بازی روز پنج شنبه برگزار می شود انتظار می رود در روزها و ساعات باقی مانده تعداد تماشاگران بیشتری برای خرید بلیت بازی اقدام کنند. نزدیک به یک هفته است که سامانه بلیت فروشی این بازی راه اندازی شده است.

گفتنی است تعداد جایگاهی که برای خانم ها در بازی ایران – کامبوج در نظر گرفته شده است 4000 نفر است. البته فیفا در نامه ای که پیش تر برای فدراسیون فوتبال فرستاده بود به این نکته اشاره کرد بانوان نباید برای حضور دراستادیوم های فوتبال محدودیت داشته باشند و از سویی این حضور باید در همه استادیوم ها و همه بازی ها انجام شود که منظور فیفا بازی های لیگ برتر است. فدراسیون فوتبال در تلاش است رفته رفته زمینه حضور بانوان را در بازی های لیگ برتر مهیا کند.

اینکه تا به الان تعداد تماشاگران خانم که بلیت بازی را خریداری کرده اند بیشتر از آقایان هستند غیر طبیعی نیست به این خاطر که خانم ها برای اولین بار وارد استادیوم آزادی می شوند و برای حضور دراستادیوم وتماشای بازی تیم ملی اشتیاق زیادی دارند. اما باید به این نکته اشاره کرد کاموبج حریفی نیست که تماشاگر زیادی را به استادیوم آزادی بکشاند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها