هفته سوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال؛

تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در رقابت های هفته سوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال به مصاف هم رفتند.

 گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در رقابت های هفته سوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال دوشنبه 25 شهریور 98 ساعت 19:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند.

* ترکیب پرسپولیس

رادوشوویچ، مهدی شیری، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نورالهی، بشار رسن، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، علی علیپور، جونیور براندائو

* ترکیب صنعت نفت آبادان

محمد دریس، عقیل کعبی، مهدیمومنی، طالب ریکانی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، سیدمحمد قریشی، محمد اهل شاخه، جعفر سلمانی، محمد حنفی، عبدالله ناصری

* نیمه نخست

دقیقه 3: پاس توی عمق بازیکنان پرسپولیس علیپور را در موقعیت گلزنی قرار داد ولی تکل اهل شاخه مانع از وارد شدن شوت این بازیکن به دروازه صنعت نفت شد و توپ راهی کرنر شد.

دقیقه 4: توپ ارسالی ترابی از کرنر سمت راست زمین و ضربه آکروباتیک خلیل‌زاده پس از تیرک دوم را مدافعان صنعت نفت دوباره به کرنر زدند.

دقیقه 6: ضربه ایستگاهی نه چندان خوب ریکانی را رادوشوویچ به راحتی جمع کرد.

دقیقه 7: حرکت سریع و پیشتازی ترابی تا محوطه جریمه صنعت نفت و شوت او از زاویه بسته را دریس به کرنر فرستاد.

دقیقه 24: نخستین موقعیت جدی برای صنعت نفت به دست آمد و طالب ریکانی با یک حرکت خوب از سد ۲ بازیکن پرسپولیس عبور کرد و وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد، اما ضربه اش را از زاویه بسته و به کنار دروازه رادوشوویچ زد.

دقیقه 36: سرتوپ و شوت پشت محوطه پای چپ سیامک نعمتی خطرساز نشد و به راحتی در دستان دریس جای گرفت.

دقیقه 44: شجاع خلیل زاده به دلیل خطا روی مهوی مومنی پشت محوطه جریمه پرسپولیس از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 45: شوت محکم خطرناک طالب ریکانی از روی ضربه ایستگاهی را رادوشوویچ به زیبایی با کف دست راست گرفت و جمع کرد تا مومنی را در گلزنی در ریباند ناکام بگذارد.

این دیدار در نهایت در پایان نیمه نخست با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

دقیقه 56: کنعانی زادگان با اشتباه محمد دریس توانست اولین گل را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

دقیقه 69: مهدی ترابی بهترین فرصت را برای زدن گل دوم پرسپولیس روی پاس براندائو داشت ولی قبل از زدن ضربه در محوطه جریمه صنعت نفت سُر خورد تا شوت او به بیرون برود.

دقیقه 74: شوت سیامک نعمتی از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

دقیقه 75: توپ علی علیپور راهی کرنر شد.

دقیقه 77: ضربه سر شجاع خلیل زاده از پشت محوطه جریمه صنعت نفت با اختلاف کمی راهی اوت شد و موقعیت پرسپولیس برای گل دوم از دست رفت.

دقیقه 79: یک و دوی امید عالیشاه که پس از ورود به زمین بازوبند کاپیتانی را از نوراللهی تحویل گرفته بود با سیامک نعمتی موقعیت خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرد، اما پاس عالیشاه در شرایط مشکوکی به دست سید محمد قریشی برخورد کرد که البته مهدی سید علی اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

دقیقه 83: حرکت مشکوک مهدی ترابی روی بازیکن نفت که در ادامه سبب ایجاد موقعیت خطرناکی برای پرسپولیس شد کافی بود تا دراگان اسککچیچ به دلیل اعلام نشدن خطا برای تیمش به حسن انتظاری داور چهارم بازی اعتراض کند.

دقیقه 84: ارسال کرنر از سوی امید عالیشاه با ضربه سر شجاع خلیل زاده را دریس مهار کرد و در ادامه حرکت مثبت مدافع پرسپولیس برای جلوگیری از ایجاد موقعیت خطرناک برای صنعت نفت سبب شد هواداران شجاع را تشویق کنند.

دقیقه 86: شوت پای چپ کعبی از میانه زمین را رادوشوویچ به راحتی جمع کرد.

دقیقه 90: محمد انصاری به دلیل آسیب دیدگی روی زمین‌افتاد و کادر پزشکی پرسپولیس برای مداوای او به زمین آمد.

در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع شاگردان گابریل کالدرون به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها