سرمربی باشگاه امید فردا از کسب 7 مدال رنگارنگ در مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک شیتوریو شوکوکای توسط تیم دختران این باشگاه خبر داد.

هاجر کبابی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری موج هرمزگان از کسب 7 مدال رنگارنگ در مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک شیتوریو شوکوکای توسط تیم دختران امید فردا خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات  ۳۱ مرداد ماه در خراسان رضوی برگزار شد، گفت: تیم دختران امید فردا با هفت نفر در رده‌های سنی خردسالان، نوجوانان و بزرگ‌سال در این مسابقات حضور داشت.

سرمربی باشگاه دختران امید فردا با اشاره به اینکه هر هفت نفر از اعضای این تیم موفق به کسب مدال در این رقابت‌ها شدند، گفت: کسب سه طلا، دو نقره و دو برنز حاصل تلاش اعضای این تیم در مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک شیتوریو شوکوکای بود.

کبابی افزود: سارینا رضایی، کلثوم وکیلی و الهه زمین پیما موفق به کسب مدال طلا، فاطمه راهویی و فائزه ساعدی موفق به کسب مدال نقره و  فاطمه ساعدی و مهدیه خاکی نیز موفق به کسب مدال برنز شدند.

به گزارش موج، باشگاه دختران امید فردا با ترکیب سارینا رضایی، کلثوم وکیلی، الهه زمین پیما، فاطمه راهویی، فائزه ساعدی، فاطمه ساعدی و مهدیه خاکی با سرمربی گری هاجر کبابی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک شیتوریو شوکوکای در خراسان رضوی شرکت کرده بود.