سرمربی پرتغالی گفت: فلیکس یک چالش به اندازه استعدادش دارد و باید آن را در تیمش نشان دهد. او نمی‌تواند از بار مسئولیتش فرار کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، هیچ‌ کس نسبت به عملکرد فوق العاده ژائو فلیکس در پیش‌ فصل با پیراهن اتلتیکومادرید بی تفاوت نمانده است. ژوزه مورینیو در مصاحبه با شبکه ۱۱ پرتغال در رابطه با مهاجم جوان روخی بلانکو  گفت: او یک چالش به اندازه استعدادش دارد و باید آن را در تیمش نشان دهد. فلیکس نمی‌تواند از بار مسئولیتش فرار کند. ۱۸، ۲۰ یا ۲۵ سالگی جذابیتی ندارد بلکه استعداد و مسئولیتش جذابیت دارد. این مسئولیت، مسئولیت آماری است که به ثبت می‌رساند و نمی‌تواند از آن فرار کند.

سرمربی پرتغالی در ادامه درباره پیشرفت اتلتیکومادرید در سال‌های گذشته صحبت کرد و گفت: اتلتیکو به سطحی رسیده است که بازیکنان این تیم برای قهرمانی در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنند. رئال مادرید و بارسلونا به خاطر قدرت اقتصادی، فرهنگی یا کیفیت همیشه در این سطح دیده می‌شوند. اتلتیکو در سال‌های اخیر پشت این مسئولیت‌ها بوده است اما میزان تحولش باورنکردنی بوده است. اکنون می‌تواند بگوید ما این جا هستیم، بزرگ هستیم و می‌خواهیم بزرگ شویم و در این جا برای فتح عناوین حضور داریم.