موج
کدخبر : ۲۹۲۴۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-292461

سیمئونه:

سرمربی اتلتیکومادرید به تمجید از مهاجم جوان پرتغالی تیمش پرداخت و گفت: فلیکس توانایی های زیادی دارد. خیلی زود خود را با تیم وفق داد اما بهترین نکته این بود که از روز نخست اشتیاق زیادی برای یادگیری داشت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، اتلتیکو مادرید شنبه در جام بین‌ المللی قهرمانان ۲ بر یک یوونتوس را شکست داد. ژائو فلیکس دو گل به ثمر رساند و پیروزی تیمش را رقم زد.

دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: فلیکس توانایی های زیادی دارد. خیلی زود خود را با تیم وفق داد اما بهترین نکته این بود که از روز نخست اشتیاق زیادی برای یادگیری داشت. این علاقه باعث شد مدت زمان سازگاری اش خیلی کوتاه باشد. هوش فلیکس ذاتی است اما اشتیاق برای یادگیری کوتاه ترین مسیر ممکن برای بازیکنی است که می خواهد بدرخشد.  

دیگو کاستا در نیمه دوم وارد زمین شد اما مجبور شد دوباره زمین را ترک کند. سرمربی اتلتیکومادرید درباره وضعیت مهاجم اسپانیایی-برزیلی اش گفت: او مشکل جسمانی داشت و نمی‌خواستیم در رابطه با او ریسک کنیم.

سرمربی آرژانتینی در مورد عملکرد تیمش در پیش فصل اظهار کرد: بازیکنان جدید هر روز بهتر خود را با تیم وفق دادند. آریاس، توماس و خیمنس آخرین بازیکنانی بودند که به تیم ملحق شدند تا خود را برای شروع لالیگا آماده کنند. رقابت در میان بازیکنان خیلی زیبا است چون آن ها میل و علاقه شان را برای خوب بودن تیم نشان دادند. نکاتی در تیم می بینم که می تواند بهتر شود. برابر یوونتوس در نیمه اول آزار دیدیم. با هر نفوذ می توانستیم شانس گلزنی داشته باشیم. در نیمه دوم برابر یک تیم فوق العاده بازی کردیم که بازیکنان با تجربه ای دارد. این در حالی بود که ما در حال ساخت تیم خود هستیم.

اتلتیکومادرید بامداد دوشنبه هفته آینده در نخستین بازی اش در لالیگا به مصاف ختافه می رود. سیمئونه در رابطه با این دیدار گفت: بازی خیلی سختی خواهد بود. خیلی خوب همدیگر را می شناسیم. بوردالاس به خوبی می‌داند چگونه تیمش را هدایت کند. آن ها فصل گذشته به کسب سهمیه نزدیک بودند. ختافه تیم جنگنده ای است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها