موج

شهبازی:

اکبر شهبازی گفت:با روی کار آمدن محسن خادمی در چهار سال گذشته ورزش قرچک دچار پسرفت شد و نتوانست رشدی داشته باشد.

اکبر شهبازی دستیار مربی اسبق تیم ملی ژیمناستیک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در خصوص درگیری رییس تربیت بدنی قرچک و حواشی پیش آمده گفت: با توجه به سواد پایین و عدم شناخت درست حوزه ورزش، ورزش قرچک دچار رکود و پسرفت شدید شد و سرخوردگی برای اهالی ورزش قرچک از موارد سو مدیریت محسن خادمی است که می توان به عدم استفاده از پیشکسوتان و قهرمانان و متخصصان و مربیان لایق در جهت پیشبرد ورزش قرچک اشاره کرد. همچنین حمایت نکردن از هیات های ورزشی در جهت پیشبرد ورزش قهرمانی و عمومی، اجاره اکثر سالن های ورزشی به کارمندان تربیت بدنی که طبق قانون باید در اختیار هیات های ورزشی باشد برای جبران هزینه های هیات های ورزشی و کنار گذاشتن مربیان متخصص  و دارای رزومه و دانش قوی و صاحبان طرح های ورزشی عمل نکردن به قول و قرارهای خود در مورد کسانی که برای ورزش قرچک زحمت می کشند و طرح ارائه می کنند اشاره کرد.

وی در ادامه افزود: عدم برگزاری دوره های ورزشی و کلاس های دانش افزایی و داوری و ارتقا مربیگری برای رشته های ورزشی عدم حمایت از مربیان این شهرستان که سابقه سرمربیگری تیم ملی در رشته رزمی را دارند و حمایت نکردن از مربیانی که رزومه قوی دارند و با فدراسیون های ورزشی همکاری می کنند می توان به آن اشاره کرد.

اکبر شهبازی مربی پایه ژیمناستیک که اهل شهرستان قرچک است و سابقه 10ساله به عنوان دستیار سرمربی اسبق تیم ملی بزرگسالان ژیمناستیک را در کارنامه ورزشی خود دارد با روی کار آمدن محسن خادمی به عنوان رییس اداره تربیت بدنی قرچک طرح خانه ژیمناستیک قرچک را مطرح کرد که او  برای رشد و ارتقا این رشته و آموزش درست مربیان و ورزشکاران پایه که در ابتدا کار طبق قول و قرارهایی که با ایشان در مورد این رشته داده بود چه کرده است؟ 

دستیار مربی اسبق تیم ملی خاطر نشان ساخت:  بعد ها متوجه شدیم که پروژه ها توسط مدیریت به اقوام یکی از کارمندان تربیت بدنی قرچک واگذار شد و با توجه به کم سوادی ایشان و بدون مزایده واگذار شد. همچنین بنده به عنوان متخصص و طراح این پروژه بارها پیگیر این مساله از سوی فرمانداری قرچک و نماینده مجلس  مردم شهرستان قرچک و اعضای شورای اسلامی شهر قرچک  شدم ولی هیچ مسئولی قدمی در این راستا برنداشت. چطور می شود که یک مدیر اداره دولتی که باید خدمت به مردم کند در جهت پسرفت آن قدم برمی دارد و آینده را به نابودی می کشد.

شهبازی در پایان گفت:ورزش قرچک زمانی در کشور اسم و رسمی داشت و صاحب شان و مقامی بود در طول چهار سال گذشته دچار افسردگی شدید شده قهرمانان جهان این شهر در شهر خود غریب هستند و همه در تهران فعالیت ورزشی می کنند کسانی که پرچم مقدس ایران را در مسابقات جهانی به اهتزاز در  آوردند در شهر خود حمایت نمی شوند از جمله جمشید گیوه چی، اسلام قربانی و مربیانی همچون استاد کریم جلالی ها با رزومه سر مربیگری تیم ملی و این افراد بخشی از جامعه بزرگ ورزش قرچک هستند که همگی به حاشیه رانده شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها