پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم آقای کالدرون مثل برانکو، با سابقه‌ای که دارد بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی پروین پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس در جریان دیدار امروز (یک‌شنبه) با گابریل کالدرون سرمربی جدید تیم پرسپولیس اظهار کرد: در ابتدا باید به آقای کالدرون بگویم، به مملکت ما و بعد به پرسپولیس، تیم محبوب مردم خوش آمدی. امیدوارم که در مملکت ما به شما خوش بگذرد. امیدوارم که همه دست به دست هم بدهیم و همه پیشکسوت‌ها با تمام وجود، پشت هیأت مدیره، مدیرعامل و کادر فنی به خصوص مربی باشند چون این تیم مال مردم است. آقای برانکو زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید و تیم را سه بار پیاپی به قهرمانی لیگ برتر رساند. امیدوارم آقای کالدرون مثل برانکو، با سابقه‌ای که دارد بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

او ادامه داد: ما پیشکسوتان با تمام وجود حمایت خود را انجام می‌دهیم. اگر کسی هم حرف می‌زند از سر دلسوزی است وگرنه همه تیممان را دوست داریم و حمایت می‌کنیم.

پروین افزود: باز هم به آقای کالدرون خوش‌آمد می‌گویم. امیدوارم در مملکت ما به شما خوش بگذرد و تیم ما را قهرمان کنید. من گفته بودم که آن موقع ما پرسپولیس را با یک میلیون تومان قهرمان می‌کردیم و الان آقای عرب باید ۱۰۰ میلیارد قهرمان کند. به نظر من ۱۰۰ میلیارد هم کم است. امیدوارم که آقای کالدرون و پرسپولیس موفق شوند.