میزان قرارداد ۳ دستیار خارجی کالدرون حدود ۴۰۰ هزار دلار است که به همراه قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری سرمربی آرژانتینی، حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، گابریل کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس که سابقه مربیگری تیم‌های التحاد، الهلال، تیم ملی عربستان، تیم ملی بحرین، رئال بتیس، قطر اس سی و ... دارد یکشنبه شب به تهران آمد، دیروز (سه شنبه) توافقات نهایی را با ایرج عرب و مدیران پرسپولیس انجام داد و در تمرین حضور یافت و مراسم معارفه انجام شد. قرار است ۳ دستیار خارجی به همراه کریم باقری و ... کادرفنی سرخپوشان را تشکیل دهند و بر همین اساس  ۲ مربی امروز وارد تهران شدند.

لازم به ذکر است، مربی دروازه بانان نیز به زودی وارد تهران خواهد شد.

همچنین میزان قرارداد ۳ دستیار خارجی کالدرون حدود ۴۰۰ هزار دلار است که به همراه قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری سرمربی آرژانتینی، حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو می‌شود.  

پس از حضور کالدرون در تمرین پرسپولیسی‌ها و صحبت با مسئولان تیم، احتمال دارد مربی آرژانتینی اردوی چند روزه‌ای را در کردان برای سرخپوشان در نظر بگیرد. همچنین احتمال دارد اردوی سرخپوشان در ترکیه نیز لغو شود. قرار بود سرخپوشان ۱۵ تیر به جای کانادا راهی ترکیه شوند که طبق شنیده‌ها سفر به استانبول نیز در آستانه لغو شدن است.