موج

سرو قامتان ایران پس از پیروزی مقابل کانادا هنگامی که قصد داشتند به هتل محل اقامتشان بروند با انبوه هواداران ایرانی مواجه شدند که در این میان سعید معروف از ناحیه مچ پا، شریفی از ناحیه چشم و فرهاد قائمی هم از ناحیه پا دچار مصدومیت شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی والیبال ایران روز گذشته و در نخستین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به مصاف کانادا رفت و موفق شد با نتیجه ۳ - صفر حریف را شکست دهد و به صدر جدول این رقابت‌ها برسد.

سعید معروف از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد

سرو قامتان ایران پس از این پیروزی هنگامی که قصد داشتند به هتل محل اقامتشان بروند با انبوه هواداران ایرانی مواجه شدند که برای خوشحالی به خیابان‌ها و مقابل هتل آن‌ها آمده بودند. ملی پوشان به همین دلیل هنگام ورود به هتل با فشار جمعیت رو به رو شدند که در این میان سعید معروف ار ناحیه مچ پا دچار مصدومیت جزئی شد.

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران در اینباره گفت: هواداران ارومیه‌ای که برای شادی مقابل درب هتل تجمع کرده بودند، هنگام پیاده شدن بازیکنان از اتوبوس به سمت ملی‌پوشان رفتند که این فشار ناشی از این تجمع باعث شده سعید معروف از ناحیه مچ پا، شریفی از ناحیه چشم و فرهاد قائمی هم از ناحیه پا دچار مصدومیت شوند.

او تصریح کرد: بازی امروز مقابل لهستان شوخی بردار نیست و اگر او نباشد کار برای ما سخت می‌شود. داشتن سعید با این تجربه مقابل قهرمان جهان کمک کننده است و امیدوارم به بازی امروز برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها