وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق هدف گذاری که کرده بودیم انتظار داشتیم ۵۰۰ طرح نیمه تمام را تکمیل و بهره برداری کنیم در حالی که امروز از مرز ۷۰۰ طرح گذشته ایم.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در آیین تجلیل از مدال آوران سال ۹۷ که در سالن اجلاس سران با حضور رئیس جمهور برگزار شد، گریزی به موفقیت‌های ورزشی ایران در سالی که گذشت زد و افزود: سال ۹۷ سال پربار و موفقیت آمیزی برای ورزش ایران در عرصه جام جهانی، رویداد‌های آسیایی و پاراآسیایی و جام ملت‌ های آسیا بود.

وی افزود: یکی از این موفقیت‌ها کسب مقام سومی ایران در پاراآسیایی جاکارتا برای نخستین بار و همچنین کسب رتبه هفتم جوانان در المپیک آرژانتین بود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما توانستیم بعد از مدت‌ها در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و استقلال به این رویداد راه یابند که در نهایت پرسپولیس توانست تا پای فینال راه یابد. همچنین در رشته‌های وزنه برداری، فوتسال، والیبال، تکواندو، ووشو و دیگر رشته‌ها نتایج استثنایی کسب کنیم و امیدواریم این موفقیت‌ها استمرار یابد.

وی امسال و سال آینده را برای ورزش ایران سال بسیار سختی توصیف کرد و گفت: امسال در سال کسب سهمیه به سر می‌بریم و شرط حضور ما در المپیک ۲۰۲۰ حضور در رویداد‌های کسب سهمیه است. امیدواریم ورزشکاران و قهرمانان بتوانند نتایج متفاوت تری نسبت به دوره‌های گذشته در توکیو کسب کنند تا این موفقیت‌ها استمرار یابد.

سلطانی فر در پایان گفت:طبق هدف گذاری که کرده بودیم انتظار داشتیم ۵۰۰ طرح نیمه تمام را تکمیل و بهره برداری کنیم در حالی که امروز از مرز ۷۰۰ طرح گذشته ایم.