سرمربی تیم ملی گفت: امیدوارم با باشگاه ها همکاری خوبی داشته باشیم. ما هر هفته مسئولیت داریم که بازی های لیگ را رصد کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران در نخستین صحبت های خود پس از امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال گفت: از همه اصحاب رسانه تشکر می کنم و همانطور که رئیس فدراسیون گفت، ایران را کشور بی نظیری دیدم. زیرا آنچه که در ذهن اروپایی ها از ایران است نه مثبت است و نه منفی. اما ایران از امکانات خوبی برخوردار است و من می خواهم به همه نقاط ایران سفر کنم. البته مجموعه ورزشی آزادی نیز خوب است.

وی ادامه داد: من ۳ فرزند دارم و البته با همه آنها صحبت کردم که به تهران سفر کنیم، اگر چه همه موافق این موضوع نبودند.

می خواهیم در کنار هم تیمی خوب بسازیم

ویلموتس با تاکید بر اینکه زمانی کاپیتان تیم ملی بلژیک بود گفت: این یک افتخار است که بازیکنان برای تیم ملی کشورشان بازی کنند. ما همه می خواهیم در کنار هم تیمی خوب بسازیم. امیدوارم با باشگاه ها همکاری خوبی داشته باشیم. ما هر هفته مسئولیت داریم که بازی های لیگ را رصد کنیم.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: مانوئل فریرا من را همراهی خواهد کرد و او ۲۵ سال سابقه کار دستیاری دارد. من وحید هاشمیان را هم به عنوان کمک مربی انتخاب کردم چون او در آلمان کار کرده است و ما می توانیم در کنار هم به جام جهانی و جام ملت های بعد صعود کنیم. امیدوارم از کمک های دیگر همکارانم که یکی از آنها در مارسی سابقه کاری دارد استفاده کنیم.

وی ادامه داد: امیدوارم در بازی با سوریه و کره جنوبی شناخت خوبی از بازیکنان پیدا کنم، در پایان هم آرزو می کنم که کشور شما ایران و کشور من بلژیک به جام جهانی صعود کنند.