مذاکره باشگاه تراکتور با افشین قطبی جدی تر شده است اما قرار است تصمیم نهایی در این خصوص پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره باشگاه گرفته شود .

به گزارش خبرگزاری موج، پس از به بن‌بست خوردن مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با جواد نکونام و علی دایی، مدیران این باشگاه این بار به سراغ افشین قطبی، سرمربی فصل گذشته تیم فولاد خوزستان رفته اند و در چند روز گذشته مذاکراتی با این مربی برای هدایت تیم‌شان در فصل آینده داشته‌اند.

در این راستا عباس الیاسی ، رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه تراکتورسازی مسئول مذاکره با افشین قطبی بوده است و حتی توافقاتی نیز بین طرفین صورت گرفته، اما قرار است تصمیم نهایی در این خصوص پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره باشگاه و معرفی مدیرعامل جدید گرفته شود.

مدیر برنامه‌های قطبی گفت : گمانه زنی‌هایی صورت گرفته است، اما هنوز پیشنهاد رسمی از باشگاه تراکتور دریافت نکرده ایم و مذاکره‌ای با مسئولان این باشگاه صورت نگرفته است.

مدیر برنامه‌های قطبی در مورد دیگر پیشنهاد‌های این سرمربی گفت: تا به الان از ۵ تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتیم که پیشنهاد ۳ تیم را نپذیرفته ایم. از ۳ تیم خارجی هم پیشنهاد داریم که یکی از آن‌ها در لیگ دسته دوم کشور اسپانیا حضور دارد.