احتمال میزبانی قم از فینال جام حذفی افزایش یافت فتاحی شرایط را برای برگزاری مسابقه در ورزشگاه یادگار امام قم را مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، طی هفته های گذشته صحبت از برگزاری بازی فینال در ورزشگاه امام رضای مشهد بود ولی پس از اینکه تیم داماش گیلان به برگزاری بازی در مشهد اعتراض کرد، سازمان لیگ شهرها و ورزشگاه های دیگر را برای برگزاری بازی فینال مورد بررسی قرار داد که یکی از این ورزشگاه ها، ورزشگاه فولاد آره نا بود که به تازگی افتتاح و گزینه مناسبی هم به نظر می رسید. 

حالا اما به نظر می رسد مسئولان فدراسیون نظر دیگری دارند؛ امروز سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ و از ساعت 20 شب در ورزشگاه یادگار امام قم حاضر شد که پس از سقوط صبا دیگر شاهد برگزاری دیداری حساس در آن نبوده ایم. فتاحی پس از بازدید و بررسی ورزشگاه، تمام موارد نظیر چمن، رختکن ها، پروژکتور و سایر امکانات را چک کرد و شرایط را برای برگزاری مسابقه مناسب ارزیابی کرد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ سپس با فردی که به نظر می رسید رئیس سازمان لیگ حیدر بهاروند باشد تلفنی صحبت کرد و توضیح داد که ورزشگاه یادگار امام تمام شرایط را برای میزبانی فینال دارد.

فتاحی در ادامه صحبت هایش به این نکات هم اشاره کرد: ورزشگاه تمام شرایط میزبانی را دارد. این ورزشگاه بیرون از شهر قرار دارد و این موضوع کمک می کند تا شرایط خوبی برای آتش بازی انتهای بازی داشته باشیم. ضمن اینکه شهر قم هم برای پرسپولیسی ها می تواند در صورت صعود به فینال گزینه مناسبی از لحاظ مسافت باشد و هم برای سپاهانی ها.

فتاحی همچنین با رئیس ورزشگاه یادگار امام قم صحبت کرد و اعلام کرد، شرایط برای برگزاری بازی در ورزشگاه مناسب است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها