مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت جایگاه هواداران گفت: حضور هواداران در جام حذفی به صورت 50-50 است.

به گزارش خبرگزاری موج، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با رادیو تهران در مورد اینکه شرایط اصفهان چطور است، اظهار کرد: فعلا در شهر همه چیز خوب و عالی است و مشکلی وجود ندارد. تمهیدات لازم اندیشیده شده است. در حال رفتن به جلسه هستیم تا ببینیم شرایط چطور می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه وضعیت جایگاه هواداران مشخص شد و گفته می‌شود قرار است جایگاه هواداران 70 به 30 شود و این مسئله تمام شده است، گفت: نمی‌دانم منظور از تمام شده چیست؟ از اول تأکید ما روی قانون بود. سعید فتاحی در برنامه زنده تلوزیونی و همچنین حیدر بهاروند اعلام کردند حضور هواداران در جام حذفی به صورت 50-50 است. ما همیشه به قانون احترام گذاشتیم و امیدواریم سازمان لیگ و فدراسیون از قوانین وضع شده حمایت کنند تا مشکلی نباشد.

عرب در ادامه یادآور شد:‌ باید ببینیم علت این کار چیست. اگر قرار است هر استان یک قانون و قاعده برای برگزاری مسابقات بگذارد بعدا نمی‌توانیم مسابقات لیگ را برگزار کنیم.گاهی زمان بازی تغییر می‌کند که این مسئله طبیعی است. مثلا بازی را از ورزشگاه کوچک به ورزشگاه بزرگ انتقال می‌دهند اما یکسری قواعد هست که نباید تغییر کند. وقتی قانون تعداد حضور هواداران را اعلام کرده دیگر ورود به این موارد درست نیست.

نباید اتفاقاتی مثل بیرانوند را کش داد

وی در مورد محرومیتی که برای علیرضا بیرانوند در نظر گرفته شد و آیا روحیه دروازه‌بان این تیم بهبود پیدا کرده است، گفت: از ابتدا که این موضوع مطرح شد سعی کردیم آرامش برقرار کنیم. از مامور نیروی انتظامی به همراه یک نفر از معاونت فرهنگی نیروی انتظامی دعوت کردیم تا در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کنند. همچنین سرپرست تیم و علیرضا بیرانوند را هم دعوت کردیم تا در یک جلسه صلح و صفا ایجاد کنیم اما آنها تشریف نیاورند. ما پوزش بازیکن و باشگاه را نسبت به اتفاق رخ داده‌ اعلام کردیم تا فضا آرام شود. نباید این اتفاقات را خیلی کش و قوس داد و به حواشی‌ دامن زد. علیرضا بیرانوند مشکلی برای بازی ندارد و ما هم به حکم صادر شده هم اعتراض کردیم.