برنامه مسابقات هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور گرامیداشت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر طی روزهای ۳۰ اردیبهشت تا اول خردادماه در شهرهای تهران، مشهد و بیرجند برگزار می‌شود.

برنامه و اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

گروه الف: دیدار تیم‌های هیأت کشتی خراسان رضوی و نیروی زمینی ارتش (۲ خردادماه ساعت ۲۱ سالن خانه کشتی استاد محمد توکل مشهد)

دبیر کمیته لیگ و ناظر فدراسیون: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: رضا غلامی (تهران)

سرپرست فنی: نیما صادقی داور درجه S۱ (مازندران)

داوران: ۱- بابک امجدی (درجه یک بین المللی تهران) ۲- حمیدرضا موسوی (درجه دو بین المللی سمنان) ۳- علی خالق زاده (درجه دو بین المللی خراسان شمالی) ۴- مجید رضایی (درجه سه بین المللی گلستان)

گروه ب: دیدار تیم‌های هیأت کشتی تهران و پاس ارگ کیان نکاء (۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱- سالن شهدای هفتم تیر تهران)

دبیر کمیته لیگ و ناظر فدراسیون: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمدصادق عبدلی

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان داور درجه یک بین المللی (البرز)

داوران: ۱- مرتضی زورمند (درجه یک بین المللی البرز) ۲- حسین چرمی (درجه یک بین المللی زنجان) ۳- عمران جباری (درجه دو بین المللی مرکزی) ۴- داود فرجی (درجه سه بین المللی مرکزی)

کشتی فرنگی:

دیدار تیم‌های هیأت کشتی تهران و هیأت کشتی اردبیل (اول خردادماه ساعت ۲۱ سالن شهدای هفتم تیر تهران)

دبیر کمیته لیگ و ناظر فدراسیون: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حبیب استحمامی (تهران)

سرپرست فنی: اکبر نصیری داور درجه یک بین المللی (زنجان)

داوران: ۱- غلامرضا طاهرخانی (درجه یک بین المللی قزوین) ۲- رضا مستجیری (درجه دو بین المللی البرز) ۳- رضا نقی لو (درجه دو بین المللی زنجان) ۴- وحید زارع رفیع (درجه سه بین المللی البرز)

دیدار تیم‌های هیأت کشتی خراسان جنوبی – آریو برزن بهبهان (۲ خردادماه ساعت ۲۱ سالن ورزشی حجاب شهر بیرجند)

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمد حدادی (تهران)

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور درجه S۱ (یزد)

داوران: ۱- غلامرضا بهارلو (درجه یک بین المللی چهارمحال و بختیاری) ۲- رضا صالح آبادی (درجه دو بین المللی خراسان رضوی) ۳- حسام امامی درجه دو بین المللی (خراسان رضوی) ۴- محمدحسین محمدپور (درجه سه بین المللی کرمان)