سرمربی استقلال گفت: تمام گلایه من از آقای عراقچی بود که در میان انبوه مشکلاتی که مردم دارند در تلویزیون ظاهر شده است و از پرسپولیس طرفداری علنی کرده است. مسلم است که اظهار نظر یک مقام بلندپایه بر روی تیم داوری تأثیر خواهد گذاشت

به گزارش خبرگزاری موج، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال صبح امروز با انتشار پستی با گلایه از اتفاقات رخ داده در بازی استقلال با صنعت نفت نوشت: «استقلال قهرمان نشد و به همه آنچه می‌خواستند رسیدند، از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی اقتصادی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود…»

مجیدی بعد از دقایقی، پست خود را پاک کرد و متن مشابهی به جای آن منتشر کرد. سرمربی استقلال در متن جدید خود به جای کلمه وزیر و معاون وزیر، از کلمه «معاون وزیر امور خارجه» استفاده کرد. هرچند مجیدی این پست را پاک و مجدداً آن را منتشر کرد.

وی که به خاطر اظهار نظرش تحت فشار قرار گرفت بار دیگر پستی را منتشر کرد تا سو تفاهم را برطرف کند و نوشت: در متن قبلی سو تفاهمی شکل گرفته بود. من در این مدتی که به عنوان مربی و سرمربی فعالیت می‌کنم شاهد بوده ام که وزارت ورزش آقایان سلطانی فر و داورزنی تمام تلاش خود را کرده اند تا مشکلات و مسائل استقلال حل شود. تمام گلایه من از آقای عراقچی بود که در میان انبوه مشکلاتی که مردم دارند در تلویزیون ظاهر شده است و از پرسپولیس طرفداری علنی کرده است. مسلم است که اظهار نظر یک مقام بلندپایه بر روی تیم داوری تأثیر خواهد گذاشت.»