کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران با تلاش کادر پزشکی می‌تواند مقابل پاختاکور به میدان رود

به گزارش خبرگزاری موج، دیدار دو تیم پاختاکور و پرسپولیس در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از گروه‌  D روز دوشنبه 16 اردیبهشت ۹۸ از ساعت 17:30 دقیقه به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که بازی حساسی برای شاگردان برانکو محسوب می‌شود. در حال حاضر پاختاکور با ۵ امتیاز در رده سوم گروه D قرار دارد و پرسپولیس با ۴ امتیاز قعرنشین است. این بازی برای سرخپوشان ایران دیدار مهمی محسوب می‌شود و به همین دلیل شاگردان برانکو با پرواز چارتر راهی ازبکستان می‌شوند.

در حالی که السد قطر و الاهلی عربستان در رده‌های اول و دوم هستند، پاختاکور با ۵ امتیاز در رده سوم گروه D قرار دارد و پرسپولیس با ۴ امتیاز قعرنشین است.

سرخپوشان برای این دیدار شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و همچنین ۳ بازیکن پاختاکور به نام‌های سانزار کوواتوف، ایگور کریمتس و داستان بک همدموف محروم هستند و به این مسابقه نمی‌رسند. البته حسین ماهینی و محمد انصاری هم مصدوم هستند تا کار برای برانکو در خط دفاعی سخت شود.

البته سید جلال حسینی، مدافع پرسپولیس در اواسط تمرین دیروز که آخرین تمرین هم بود، در پی برخورد با یکی از بازیکنان از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شد که بلافاصله برنامه‌های پزشکی روی پا او انجام و او برای استراحت از زمین خارج شد و علیرضا حقیقت بیان کرد:  نهایت تلاش خودمان را می‌کنیم تا مصدومیت سید جلال رفع و به بازی فردا برسد.

البته مشخص شد سید جلال مقابل پاختاکور بازی خواهد کرد و به احتمال زیاد زوج او محمد نادری با توجه به بیماری محسن ربیع خواه است.