وزیر ورزش و جوانان گفت: در صورت بروز هرگونه بی نظمی و حاشیه سازی و هنجار شکنی در جریان مسابقات فوق با عوامل آن اعم از هوادار، بازیکن، کادر فنی و دست اندرکاران در هر جایگاهی که باشد برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا داورزنی وزیر ورزش و جوانان از همه هواداران و علاقمندان به تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر هجدهم فوتبال قدردانی کرد و اظهار داشت: حفظ آرامش و امنیت برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همه بایستی به آن اهتمام جدی داشته باشیم.

داورزنی با اشاره به حواشی و حوادث به وجود آمده در بعضی از بازی‌های هفته‌های اخیر و حساسیت بازی‌های هفته‌های پایانی ادامه داد: برخورد جدی و قاطعانه با عوامل تحریک و تهدیدکننده امنیت مسابقات در دستور کار دستگاه‌های امنیتی، انتظامی، قضایی و کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

وی گفت: در صورت بروز هرگونه بی نظمی و حاشیه سازی و هنجار شکنی در جریان مسابقات فوق با عوامل آن اعم از هوادار، بازیکن، کادر فنی و دست اندرکاران در هر جایگاهی که باشد برخورد خواهد شد.

معاون وزیر در خصوص حفظ امنیت ورزشگاه‌ها در مسابقات لیگ برتر بیان کرد: مدیران عامل باشگاه‌ها و مدیران کل ورزش و جوانان استان‌های میزبان با هماهنگی دستگاه‌های انتظامی و امنیتی و قضایی استان تدابیر لازم را در این خصوص اتخاذ نموده اند و امید است شرایط مناسبی برای انجام مسابقات هفته‌های پایانی فراهم آید.