وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق دستور رئیس جمهور در اسرع وقت؛ تمام اعتبارات مورد نیاز سیل زدگان پرداخت می‌شود و خسارت‌های ناشی از سیل جبران خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: رئیس جمهور از اولین لحظه‌ای که سیل به وقوع پیوست به همه وزرا و وزارتخانه‌ها دستور داد. همه همت خودشان را برای جبران خسارت و کمک به سیل زدگان قرار دهند و از آن روز همه وزرا برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل وارد میدان شدند.

وزیر ورزش و جوانان در بازدید از کمپ سیل زدگان خوزستانی واقع در سالن والیبال تختی اهواز گفت: پس از وقوع سیل به دستور رئیس جمهور، همه وزارت خانه‌ها مکلف شدند، خسارت‌های ناشی از سیل را جبران کنند.

وی در گفت و گوی صمیمی با ساکنان کمپ سالن والیبال اهواز تاکید کرد: رئیس جمهور از اولین لحظه‌ای که سیل به وقوع پیوست به همه وزرا و وزارتخانه‌ها دستور داد همه همت خودشان را برای جبران خسارت و کمک به سیل زدگان قرار دهند و از آن روز همه وزرا برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل وارد میدان شدند.

سلطانی‌فر افزود: طبق دستور رئیس جمهور در اسرع وقت؛ تمام اعتبارات مورد نیاز سیل زدگان پرداخت می‌شود و خسارت‌های ناشی از سیل جبران خواهد شد.

وی در پایان گفت: وزارت ورزش و جوانان در راستای وظایف ذاتی خود کمک خواهد کرد تا باری از دوش سیل‌زدگان برداشته شود.