هافبک آبی پوشان گفت: اگر خدا بخواهد، قهرمان می‌شویم. امتیازات زیادی را از دست دادیم و تلاش می‌کنیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امید نورافکن هافبک دفاعی استقلال در حاشیه تمرین این تیم به خبرنگاران با بیان اینکه امروز تهران را به مقصد ابوظبی ترک می‌کنیم و آنجا ۲ جلسه تمرین برای دیدار سخت با الهلال داریم، اظهار کرد: بازی رفت را با برد به پایان رساندیم و آنها به دنبال جبران هستند و ما نیز امتیاز می‌خواهیم و امیدوارم با تمرکز، بهترین نتیجه را کسب کنیم.

هافبک آبی پوشان درباره شانس استقلال در لیگ بیان کرد: ما ۵ امتیاز در لیگ عقب هستیم و ۴ دیدار فرصت داریم. تا آخرین روز همه امتیازات را جمع می‌کنیم و اگر خدا بخواهد، قهرمان می‌شویم. امتیازات زیادی را از دست دادیم و تلاش می‌کنیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

کاپیتان تیم ملی امید درباره احتمال کنار گذاشتن کرانچار اظهار داشت: ۶ ماه است با کرانچار کار می‌کنیم. از او چیزهای زیادی یاد گرفتیم و به مرحله بعدی رفتیم. من تصمیم گیرنده نیستم و هر تصمیمی اتخاذ شود تابع آن هستیم.

نورافکن درباره سرنوشت خود برای فصل آینده عنوان کرد: از استقلال پیشنهاد داشتم و از ته قلب دوست دارم در تیم بمانم. تصمیم گیرنده اما باشگاه شارلوا است و اگر بشود، با تمام وجود تلاش می‌کنم.