معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش ان‌شاءالله تا فروکش آب و برگشت مردم به زندگی عادی و بهبود شرایط کنار مردم سیل‌ زده خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان کارون با بیان اینکه جامعه ورزش کنار مردم سیل‌ زده خوزستان، گلستان و لرستان است، اظهار کرد: فدراسیون‌های مختلف از جمله قایقرانی، نجات غریق و اتومبیلرانی نیز در کنار مردم بوده‌اند و با آنچه در توان داشته‌اند برای کمک، دوش تا دوش مردم بوده‌اند.

وی بیان کرد: تلاش این بوده که با این کمک‌رسانی‌ها از حجم بحران ایجاد شده، کاسته شود و ان‌شاءالله تا فروکش آب و برگشت مردم به زندگی عادی و بهبود شرایط، جامعه ورزش کنار مردم سیل‌ زده خواهد بود.

گفتنی است، معاون وزیر ورزش و جوانان در بازدید از مناطق سیل‌زده نیز اعلام کرده که وزارت ورزش، یک هزار سالن ورزشی خود را در اختیار ستاد بحران استان‌ها دچار سیل قرار داده است.

داورزنی همچنین اعلام کرد که سازمان‌های مردم‌نهاد و هیأت‌های ورزشی را از سایر استان‌های کشور بسیج کرده‌ایم تا به کمک استان‌های سیل‌زده بشتابند تا هر چه زودتر مردم به شرایط عادی برگردند.