داوری در ادامه افزود: بحث میزبانی ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در سال 2021 نیز مورد بحث جدی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سرپرست فدراسیون والیبال گفت: آقای گراسا استقبال بسیار صمیمی و دوستانه ای داشتند و بحث‌های بسیار خوبی را داشتیم. گزارش در خصوص نحوه آماده‌سازی شهرهای میزبان هفته سوم و چهارم لیگ ملت‌های والیبال ، در اختیار آقای گراسا قرار گرفت و از ایشان دعوت شد تا از نزدیک نظاره‌گر این رقابت‌ها باشند تا ضمن بازدید از بازی‌های والیبال، زیرساخت و امکانات شهرهای میزبان و والیبال کشور را مشاهده کنند. استقبال فوق‌العاده از والیبال و تماشاگران پرشور شهرها، یکی از نقاط قوت ایران در مسابقات بین‌المللی بوده که حالا شهرهایی به غیر از پایتخت نیز توانایی برگزاری آن را دارا هستند.

داوری در ادامه افزود: بحث میزبانی ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در سال 2021 نیز مورد بحث جدی قرار گرفت. ایران از این فرصت به خوبی می‌تواند در جذب امکانات از سوی فدراسیون جهانی و بهره‌مندی از فرصت میزبانی استفاده لازم را ببرد. خوشبختانه این مسئله با موافقت ضمنی آقای گراسا همراه بود که باید به صورت رسمی و در قالب نامه مکررا پیگیری شود.

سرپرست فدراسیون والیبال در پایان اظهار داشت: دعوت از رییس فدراسیون جهانی برای حضور در ایران، اعطای میزبانی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در سال 2021، ارسال تجهیزات رسمی از سوی FIVB به ایران و ارائه گزارش روند آماده‌سازی میزبانی VNL 2019 به میزبانی ایران، از اصلی‌ترین محورهای نشست با رییس فدراسیون جهانی بود که باید با پیگیری و ارسال نامه این فرصت‌ها را برای والیبال ایران ایجاد کنیم.