حضور پسر زیدان، دروازه‌بان سوم رئال مادرید در بازی دیشب این تیم مقابل اوئسکا، شگفتی اصلی این بازی برای هواداران رئال بود.

به گزارش خبرگزاری موج، زین‌الدین زیدان ، برای بازی دیشب این تیم مقابل اوئسکا ، تیم قعرنشین لالیگا تصمیم گرفت به پسرش لوکا، دروازه‌بان سوم رئال فرصت دهد تا اولین بازی خود در لالیگا با پیراهن غول بزرگ فوتبال اسپانیا را تجربه کند. تجربه زیدان برای محک زدن لوکا در درون دروازه نشان می‌دهد که او تا رسیدن به ترکیب اصلی تیمش تا پایان فصل قصد دارد گزینه‌های متعدد را بسنجد و ترسی از اقدامات ناگهانی ندارد.

لوکای 20ساله دیشب در استادیوم برنابئو، خانه تاریخی و مشهور رئال، درحالی اولین بازی خود با پیراهن این تیم را انجام داد که در این فصل، دو مربی قبل از زین‌الدین زیدان، خولن لوپتگی و سانتیاگو سولاری، هرگز به او برای ایستادن درون دروازه‌ تیم‌شان اعتماد نکرده بودند.

با اینحال، به نظر نمی‌رسد لوکا زیدان از این پس بتواند بازی‌های بیشتری برای رئال انجام دهد و این باشگاه او را بیشتر به عنوان سرمایه‌ای برای آینده می‌بیند چون در حال حاضر دو دروازه‌بان بزرگ، کیلور ناواس و تیبو کورتوا، جلوتر از لوکا قرار دارند و احتمال پشت سر گذاشتن این دو غول دروازه‌بانی توسط لوکا زیدان 20ساله چندان زیاد به نظر نمی‌رسد.

اما از سوی دیگر لوکا که دو سال است که برای تیم ذخیره‌های رئال بازی می‌کند در بازی دیشب شب نسبتاً خوبی را سپری کرد و روی دو گل دریافتی سفیدپوشان مقصر نبود. اما حضور او بدون تبعات هم نبود و منتقدین خود را داشت.