برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: بی صبرانه منتظر دیدار با نفت آبادان هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سرمربی پرسپولیس گفت : با سبک فوتبال خوزستان آشنا هستیم. آنها دوست دارند بازی سازی کنند. بازیکنان خوزستان با استعداد هستند. نفت آبادان نسبت به نیم فصل اول تغییرات زیادی داشته است. خون تازه و جوانی به تیمشان تزریق کرده اند. صنعت نفت تیمی با انرژی فراوان است. این دلیلی است که خوزستان چشمه لایزال فوتبال کشور است. آنها هم انتظار دارند بهتر از نیم فصل اول باشند.

وی افزود: شجاع و سیدجلال به تیم برگشته اند ولی مصلح و کمال را نداریم. ماهینی و انصاری را هم هنوز نداریم. آدام همتی هم می تواند از مسابقه بعد برای ما بازی کند. 

سرمربی پرسپولیس درباره بودیمیر و کم بازی کردن او تاکید کرد: این موضوع مربوط به ترابی، نادری، بشار و احمد نوراللهی هم هست که تازه به تیم اضافه شده اند. اینها نیاز به زمان دارند. بودیمیر مشکلش کمبود تمرین است. او به بازی و بازی نیاز دارد. انتظارم این است زودتر با تیم هماهنگ شوند. اینطور هم نیست با یک اشاره همه چیز سرجایش قرار بگیرد. آنچه مرا خوشحال می کند این است که بازیکنان خوبی دارم. 

برانکو تاکید کرد: بازیکنان جدید در تیم های دیگر هم نوسان دارند. از تیمم راضی هستم. از پنج بازی اخیر از حریفانمان برتر بودیم. دو مسابقه با تیم خوب پدیده داشتیم. مقابل نفت مسجدسلیمان هم ۵۰-۵۰ بازی کردیم. اما در سایر مسابقات بهتر بودیم. روز به روز بهتر می شویم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص لیست تیم فوتبال امید و کم بودن فاصله بازی ها و همچنین برگزاری دربی بعد از بازی های تیم امید در عید نوروز، گفت: کرانچار دوست من است. زمانی که کی روش هم سرمربی تیم ملی بود و الان که کرانچار است، همیشه از تیم ملی حمایت کرده ایم. الان هم حمایت می کنیم. اگر بازیکنان ما برای تیم ملی نیاز باشند، آنها را در اختیار تیم ملی قرار می دهیم. دربی را هم باید ببینیم. برای دربی اطلاعات دیگری دارم که برای خودم نگه می دارم!

سرمربی پرسپولیس درباره مشکلات تیمش در بازی سازی و پاس کاری باوجود نفرات جدید تاکید کرد: ترابی یک ماه است که به ما اضافه شده است. سروش رفیعی عملا در نیم فصل اول بازی نکرد و مصدوم بود. برای بازیکنان جدید نیاز به زمان است. چاره دیگری جز کار و بازی کردن نداریم. به کیفیت و دانش بازیکنانم اعتماد دارم و بارها آنرا نشان داده اند. آنها به آمادگی خودشان می رسند. بازیکنانی داریم که هر لحظه می توانند بازی کنند حتی نفرات جوان. این باعث خوشحالی است.  یک شبه نمی شود به این مسائل رسید. ما همچنان صدر جدول هستیم و به نیمه نهایی جام حذفی رسیده ایم. باید قبول کنیم تیم پدیده، سپاهان، استقلال و تراکتورسازی خوب هستند. لیگ جذاب و جالب توجهی خواهد بود. 

برانکو درباره سفر به امارات و اینکه گفته می شود با دالیچ برای تیم ملی ایران مذاکره داشته است، گفت: باید از همکارانتان سئوال کنید که این چیزها را منتشر می کنند و یک مقدار دروغ هم می گویند! من برای تماشای بازی پاختاکور به امارات رفتم و عملا چند ساعت در دبی بودم. آنجا هم دالیچ را دیدم که برای کار شخصی آمده بود. چهار دوست دیگرم را هم در دبی دیدم. 

وی سپس با کنایه افزود: خبرنگاری از من در اینباره سئوال کرد. من هم پاسخ دادم آقای تاج به من ماموریت داده است که به دالیچ پیشنهاد ۸ میلیون دلار قرارداد بدهم! 

مربی پرسپولیس ادامه داد: این مسائل هدفمند نوشته می شود که در تیم ما تنش ایجاد کنند. ما هوادارانی داریم که از باشگاه حمایت می کنند و این کارها ما را تقویت می کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است به بعضی از نفرات تیمش به خاطر بازی با پاختاکور در بازی فردا استراحت بدهید؟ گفت: کمال و مصلح در بازی فردا نیستند ولی سایرین در رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی هستند. تمام بازی ها برای ما اهمیت دارد و بازی به بازی پیش می رویم.

برانکو درباره مشکلات مالی گفت: همیشه مشکلات مالی وجود داشته است. آیا اگر شما هم حقوق نگیرید به مشکل نمی خورید؟ بازیکنان ما حرفه ای هستند. از تمرین کردن آنها راضی هستم و لذت می بریم. همه اطمینان داریم این مشکلات مالی کمتر و کمتر می شود.