دروازه‌بان چلسی که بعد از ماجراهای عجیب و غریب دیشب در ومبلی سرخط خبرها است، اصرار دارد که از دستور ساری برای تعویض سرپیچی نکرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، در جریان دیدار دو تیم چلسی و منچسترسیتی در دیدار پایانی جام اتحادیه، در اواخر وقت اضافه بازی داور چهارم به کنار زمین آمد و تابلوی تعویض را بالا برد. از اعداد روی تابلو مشخص بود که کپا باید از بازی بیرون رفته و جای خود را به ویلی کابایرو بسپارد. اما کپا با اشارات دست گفت که از بازی بیرون نخواهد رفت و از کابایرو خواست به روی نیمکت برگردد. ساری، سرمربی چلسی در این لحظات بسیار عصبانی بود و نمی‌توانست سرپیچی کپا از دستوراتش را باور کند. در نهایت کپا از زمین بیرون نرفت و بازی با حضور او ادامه پیدا کرد.

اما کپا در پایان بازی اصرار داشت که از دستور ساری سرپیچی نکرده و همه ماجرا را اشتباه متوجه شده‌اند. خبرنگاران ابتدا از کپا خواستند از دید خود توضیح دهد که در پایان بازی چه اتفاقی افتاده است. کپا در پاسخ گفت:" اول باید بگویم که این ماجرا یک سوءتفاهم بود. من هرگز قصد نداشتم سرپیچی کنم. چون دو بار پزشک‌یارها برای مداوای من وارد زمین شده بودند فکر می‌کردم سرمربی گمان می‌کند دچار مشکل شده‌ام و نمی‌توانم ادامه بدهم. دو سه دقیقه همه چیز به هم ریخته بود و نمی‌دانستم چه اتفاقی دارد می‌افتد تا اینکه پزشک‌یارها رفتند و روی نیمکت نشستند. من در واقع داشتم سعی می‌کردم بگویم که از نظر بدنی مشکلی ندارم و می‌توانم ادامه بدهم".

خبرنگاران از او پرسیدند ولی همه فکر می‌کنند که بلافاصله بعد از دیدن تابلوی تعویض از بیرون رفتن خودداری کردی؟ ولی خودت می‌گویی که داشتی می‌گفتی مصدوم نشده‌ای؟

کپا در پاسخ گفت:" بله دقیقاً. احساس کردم کادر فنی فکر می‌کند به دلیل آسیب دیدگی نمی‌تواند ادامه بدهم چون قبل از آن هم دو بار روی زمین افتاده بودم و به من رسیدگی شده بود. ولی هدف من از افتادن روی زمین این بود که در آن دقایق خستگی تیم بتواند نفسی تازه کند ولی خودم مشکلی نداشتم. در آن لحظه هم به کادر فنی می‌گفتم که مشکلی ندارم و می‌توانم ادامه بدهم. همه ممکن است چیز دیگری فکر کنند ولی واقعیت ماجرا که من خودم تجربه‌اش کرده‌ام از این قرار است".