موج
کدخبر : ۲۶۶۸۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266854

جرج لیکنز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی شایعه قهر استوکس را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، جورج لیکنز پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سایپا گفت: همانطور که می دانید بازی امروز خیلی سخت. این پیش بینی را درباره بازی می‌کردیم. یک دیدار کاملا فیزیکی بود. سایپایی ها روی ضربات ایستگاهی و پرتاب های بلند قدرتمند بودند.

سرمربی تراکتورسازی افزود: توپ در برخی نقاط کنترل نداشت که نتوانستیم خوب کار کنیم. چند موقعیت گل داشتیم اما نتوانستیم از فرصت هایمان استفاده کنیم. ضمن اینکه در دادن پاس های آخر عجولانه کار کردیم که این موضوع خوب نبود.

لیکنز درباره عملکرد داوری تصریح کرد: در بازی با سپاهان یک بازیکن خوبمان به اسم اشکان دژاگه را نداریم. کارتی که داور به او داد می توانست اعمال نکند. همچنین امیدوارم مصدومیت طیبی جدی نباشد.

لیکنز درباره تعویض استوکس و عکس العمل او نسبت به این موضوع که به رختکن رفت به خبرنگار مهر گفت: در بازی با نساجی همین تعویض را کردیم. همین حرف را زدم. شاید استوکس به خاطر عملکرد ناامید کننده اش ناراحت بود. هوا هم سرد بود و او تصمیم گرفت با اجازه از ما به رختکن برود. ار تعویضم هم کاملا راضی ام.

سرمربی تراکتورسازی تبریز درباره حضور پرشور هواداران تراکتور نیز اظهار داشت: از آنها باز هم تشکر می کنم. واقعا همه چیز فوق العاده بود. در لحظه هایی از بازی بازیکنان ما استرس داشتند. بهتر است در چنین مواقعی بدون استرس بازی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که سایپا بدون تمرین به این بازی آمد و شما باید پیروز می شدید اظهار داشت: از نظر من بازی ساده ای نبود. نمی توان گفت این اتفاقات تنها در چند روز گذشته افتاده است. اصلا چنین حسی نداشتم. تمام آنالیزمان اینگونه بود که سایپا تیم خوبی بود. دیدار آنها مقابل نماینده قطر هم طوری بود که اگر توپشان به جای تیرک وارد دروازه می شد کسی حرف از اعتصاب نمی زد.

لیکنز درباره بازیکنان جدید تراکتور و استفاده از ساسان انصاری اظهار داشت: انصاری بازیکن خوبی است. با اینکه قدش بلند نیست اما عملکرد خوبی داشت. او درست بر خلاف مهاجم تیم سایپا که بلند قامت بود عمل کرد. برای بازی با سپاهان دژاگه نیست و طیبی هم شرایطی دارد که احتمالا به بازی با سپاهان نرسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شاید مجبور شویم دو بازیکن تیم را برای بازی با سپاهان تغییر دهیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج