موج

کاپیتان تیم ملی بسکتبال در لایو اینستاگرام خود به یکی از ملی پوشان این رشته حمله کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، صمد نیکخواه بهرامی که اردوی قبلی تیم ملی را به دلیل سفر به آمریکا از دست داده بود، به اردوی جدید دعوت شده و در تهران به سر می برد تا احتمالا در ۲ دیدار با استرالیا و ژاپن در پنجره ششم انتخابی جام جهانی به میدان برود. کاپیتان تیم ملی بسکتبال که عصر روز گذشته در کنار حامد حدادی در سالن بسکتبال آزادی حاضر شد تا تماشاگر دیدار حساس تیم های پتروشیمی و شیمیدر باشد، دیشب در لایو اینستاگرام خود ضمن اعلام حضورش در اردوی تیم ملی بسکتبال از امروز صحبت های جنجالی را به زبان آورد.

نیکخواه بهرامی در شرایطی که نامی از بازیکن مدنظرش نبرد، به یکی از ملی پوشان بسکتبال که در تیم پتروشیمی به میدان می رود، به خاطر اظهارات اخیرش انتقاد کرد.

او در بخشی از صحبت های خود گفت: «این بازیکن مصاحبه ای اخیرا انجام داده بود و گفته بود ما در بازی با ژاپن در پنجره ششم انتقام شکست فوتبال را می گیریم. همین بازیکن در بازی تیمش با شیمیدر ۱۵ دقیقه و ۵۰ ثانیه بازی کرد؛ اما یک امتیاز هم نتوانست بگیرد. شما انتقام ژاپن را از شیمیدر هم نتوانستی بگیری! از چه صحبت می کنی؟ قبلا هم گفتم که این بازیکن در ۷، ۸ سال اخیر که در تیم ملی بوده، هر زمان ۳۰، ۴۰ امتیاز جلو افتادیم، ۲، ۳ دقیقه وارد زمین شده است. نمی دانم چه کسی به تو مشاوره داده حالا که صمد، حامد و مهدی کامرانی نیستند، این صحبت ها را بکن تا پست و مقام بگیری.»

با توجه به اینکه اردوی تیم ملی بسکتبال از امروز آغاز می شود و احتمالا این ۲ بازیکن با یکدیگر رودررو می شوند، باید دید چه اتفاقاتی در راه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها