موج

چند روز تا اعلام رسمی رده بندی تیم های حاضر در فوتبال دنیا باقی مانده و پیش بینی ها از حضور ایران در صدر تیم های آسیایی خبر می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، در حالی که پنج روز تا اعلام جدیدترین رنکینگ تیم های ملی فوتبال جهان باقی مانده است سایت معتبر football-rankings.info اقدام به انتشار پیش بینی خود دقیقا مطابق با نوع امتیاز دهی فیفا کرده است و جالب اینکه با پیش بینی این سایت و البته سیستم امتیاز دهی فیفا، تیم ملی فوتبال ایران به عنوان بهترین تیم قاره آسیا معرفی خواهد شد. در این مطلب پس از ایران، تیم های ملی کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و عربستان سعودی در رده های بعدی تیم های برتر آسیا قرار دارند.

این سایت پیش بینی کرده تیم ملی ایران با کسب امتیاز 1532 و البته 7 پله صعود در رده بیست و دوم تیم های ملی فوتبال دنیا قرار خواهد گرفت که البته در دوران حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بهترین رتبه ای است که در سطح همه تیم های دنیا نصیب تیم ملی ایران خواهد شد.

جالب اینکه در این جدول آمده تیم ملی قطر که در روزهای اخیر موفق به کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا شده است با 17 پله صعود و کسب 1320 امتیاز در رده هفتاد و ششم بهترین تیم های دنیا قرار خواهد گرفت.

از نگاه این سایت و کپی امتیازدهی آنها از فیفا، تیم های برتر دنیا نیز تغییری نخواهند داشت و بدین ترتیب تیم های ملی بلژیک، فرانسه، برزیل، کرواسی، انگلیس، پرتغال، اروگوئه، سوئیس، اسپانیا و دانمارک نیز تیم های اول تا دهم رده بندی فیفا خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها