آرسنال برای جذب خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی که بازیکن رئال مادرید بوده و به عنوان یار قرضی در بایرن مونیخ بازی می‌کند، مصمم است.

به گزارش خبرگزاری موج، در جریان نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا ، بارسلونا در آخرین تلاش برای جذب فرانکی دی‌یونگ ، ستاره آژاکس، مبلغ پیشنهادی خود را افزایش داده است. برایتون برای جذب الکسیس مک‌آلیستر، هافبک باشگاه آرجنتینوس جونیورز پیشنهادی 9 میلیون دلاری ارائه داده است. منچستریونایتد به همراه چند باشگاه بزرگ دیگر اروپا خواهان به خدمت گرفتن استیون برگوین، مهاجم آیندهوون هلند است.

وستهام برای فروش مارکو آرناتوویچ، ستاره اتریشی خود آماده شده است ولی طبق قوانین تا تابستان سال جاری قادر به فروش او نخواهد بود.

آرسنال قصد دارد امیل آودرو، دروازه‌بان یوونتوس را به خدمت بگیرد. قرارداد آودرو با یوونتوس در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد. این تیم همچنین برای جذب خامس رودریگز ، ستاره کلمبیایی که بازیکن رئال مادرید بوده و به عنوان یار قرضی در بایرن مونیخ بازی می‌کند، مصمم است.

وینسنت یانسن، مهاجم تاتنهام که در این تیم با بی‌مهری مواجه شده و چندان به میدان فرستاده نمی‌شود قصد دارد با ترک این باشگاه راهی چین شود.