موج

سرمربی ویتنام :

سرمربی ویتنام گفت: باید به خود اطمینان داشته باشیم که می‌توانیم برابر ایران امتیاز به دست آوریم.

به گزارش خبرگزاری موج، پارک هانگ سئو سرمربی ویتنام بعد از بازی برابر عراق گفت: با وجود آن که بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما در نهایت تن به شکست دادیم. بازیکنان ما از نظر فنی و بدنی خوب بودند. متاسفانه گل بدی در دقایق پایانی دریافت کردیم. عراق با وجود آن که امشب خوب نبود اما نسبت به ما بهتر ظاهر شد و شایسته پیروزی هم بود.

او درباره بازی برابر ایران گفت: برنامه ما این است که برابر تیم قوی ایران حداقل یک امتیاز کسب کنیم. به خوبی برای آن دیدار آماده خواهیم شد و حریف را بررسی خواهیم کرد. باید به خود اطمینان داشته باشیم که می‌توانیم برابر ایران امتیاز به دست آوریم.

سرمربی کره‌ای ویتنام در پایان گفت: با وجود آن که جام ملت های آسیا رقابت بزرگی است و من به حضور در آن افتخار می‌کنم اما برای من رقابت خاصی نیست چرا که من سابقه حضور در جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ را دارم. جام ملت‌های آسیا نسبت به جام جهانی سطح پایین‌تری دارد و با این حال نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم که در دیدار دوم بهتر ظاهر شویم.

گفتنی است؛ تیم ملی فوتبال ویتنام با وجود بازی خوبی که برابر عراق به نمایش گذاشت، در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ تن به شکست داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها