موج

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما باید حداقل با ۲ مهاجم در جام ملت‌های آسیا بازی کنیم و از همان ابتدا باید قدم اول را برای قهرمانی محکم برداریم.

به گزارش خبرگزاری موج، علی پروین درباره وضعیت تیم ملی ایران در آستانه جام ملت‌های آسیا بیان کرد: رسانه‌ها به خصوص تلویزیون از ۲ ماه پیش به حمایت از تیم ملی پرداختند و مردم هم از تیم ملی حمایت می‌کنند. البته شما خبرنگاران کار را سخت کردید و واقعا هم تیم ملی کار سختی در جام ملت‌های آسیا دارد. به هر حال امیدوارم تیم ملی بعد از ۴۰ سال با قهرمانی به ایران بازگردد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال درباره نقاط ضعف و قوت تیم ملی کشورمان گفت: تیم ملی دفاع خوبی دارد و در خط هافبک و حمله هم از بازیکنان خوبی برخوردار است. به نظرم تیم ملی نباید همانند جام جهانی روسیه فقط کار دفاعی کند چرا که تاکنیک تیم‌های حاضر در آسیا به این صورت نیست که همواره تیم ملی بتواند مقابل آن‌ها دفاع کند. ما باید حداقل با ۲ مهاجم در جام ملت‌های آسیا بازی کنیم و از همان ابتدا باید قدم اول را برای قهرمانی محکم برداریم.

پروین درباره اظهارات کی روش مبنی بر اینکه تیم‌های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی شانس قهرمانی در آسیا را دارند، بیان کرد: بله حتی تیم ملی قطر هم شانس قهرمانی دارد و ایران نیز جزء ۲، ۳ تیم اول مدعیان قهرمانی است. البته گروهمان در جام ملت‌های آسیا سخت است و اگر می‌خواهیم قهرمان این رقابت‌ها شویم باید همانند ما در جام ملت‌های آسیا در پکن که قدم اول را محکم برداشتیم و تا انتها به سمت قهرمانی پیش رفتیم عمل کنیم. تیم ملی باید در ابتدا با چند گل برابر یمن پیروز شود تا تیم‌های دیگر حساب کار خود را بکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها