موج

گواردیولا:

سرمربی منچسترسیتی گفت: تا جایی که ممکن است می‌خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم و به همین خاطر نیاز داریم که ۳ امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، دو تیم منچسترسیتی و لیورپول در ورزشگاه اتحاد در حساس‌ترین دیدار این هفته لیگ برتر انگلیس که اتفاقا حساس‌ترین دیدار دور برگشت رقابت‌ها نیز هست برابر هم قرار می‌گیرند. 

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در صحبت‌هایی پیش از این دیدار حساس گفت: ۷ امتیاز اختلاف با صدر جدول خیلی زیاد است ولی باید آن را قبول کنیم چون لیورپول الان شرایط خیلی خوبی دارد و بهترین تیم اروپا است. تا جایی که ممکن است می‌خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم و به همین خاطر نیاز داریم که ۳ امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم. بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و من آن را به یک فینال تشبیه می‌کنم. اگر بتوانیم این دیدار را ببریم، در کورس قهرمانی باقی خواهیم ماند ولی اگر نتوانیم این دیدار را برنده شویم، کارمان بسیار دشوار و غیرممکن می شود. لیورپول این روزها شرایط خیلی خوبی دارد و به خوبی بلد است بازی‌های خودش را با برد به پایان برساند. 

دیدار رفت دو تیم در آنفیلد با تساوی بدون گل به پایان رسیده است. این دو تیم فصل قبل در لیگ قهرمانان اروپا نیز برابر هم قرار گرفتند که لیورپول توانست سیتی را از این رقابت‌ها حذف کند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها