بر اساس نظرسنجی روزنامه مارکا اسپانیا پرسپولیس تا این دقایق در صدر جدول محبوب ترین باشگاه های فوتبال جهان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، روزنامه مارکا اسپانیا یک نظر سنجی را صورت داد تا محبوب ترین و منفورترین باشگاه های فوتبال دنیا را مشخص کند.

بر اساس این نظر سنجی پرسپولیس تا صبح چهارشنبه 21 آذر در صدر جدول محبوب ترین باشگاه های فوتبال جهان قرار دارد.

نظرسنجی مارکا برای انتخاب محبوب‌ترین و منفورترین‌ باشگاه‌ها1

همچنین این نظرسنجی درباره منفورترین باشگاه های فوتبال هم از کاربران پرسش کرده که پاری سن ژرمن تا این لحظه منفورترین تیم حاضر می باشد. 

گفتنی است؛ علاوه بر پرسپولیس نام تیم‌های رئال بتیس، دورتموند، لیورپول، آژاکس، رئال مادرید، پورتو، میلان، ریورپلاته، منچستریونایتد، والنسیا، کروس آسول، اس تونیس، بنفیکا، میوناریوس، ویداد کازابلانکا، پنیارول، مارسی، کولو کولو، بشیکتاش، کورینتیانس، چیواس گوادالاراخا، ناسیونال، بوکاجونیورز، راخا کازابلانکا، پالمیراس، ایندیپندینته، فلامینگو، فنرباغچه، گالاتاسرای، اتلتیکومادرید، الاهلی، چلسی، بایرن مونیخ، یونتووس، آمه ریکا مکزیک، منچسترسیتی، بارسلونا، سویا، پاری سن ژرمن، در این نظرسنجی دیده می شد.

به گزارش موج، شیوه انتخاب تیم محبوب و منفور جهان اختلاف بین لایک ها و دیس لایک هایی است که کاربران سایت مارکا به هر تیم لحاظ می شود که با توجه به این توضیح در حال حاضر پرسپولیس با اختلاف 33 هزار و 200 رای نسبت به تیم رئال بتیس در صدر این رای گیری قرار دارد.