رئیس سازمان لیگ فوتسال گفت: فوتسال ایران در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و این امر ماحصل سالها کار و تلاش جامعه فوتسال، باشگاهها و نفرات انتخاب شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت‌ فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، رئیس سازمان لیگ فوتسال درباره حضور 11 کاندیدای فوتسال ایران در بین برترین های فوتسال جهان اظهار کرد: فوتسال در راس آسیا است و در جهان فعالیت چشمگیری داشته است. در واقع فوتسال ایران در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و این امر ماحصل سالها کار و تلاش جامعه فوتسال، باشگاهها و نفرات انتخاب شده است.

وی در ادامه بیان کرد:  این اتفاق مرهون زحمات باشگاههای ما است و همچنین تلاش مجموعه برای داشتن استقلال فوتسال بود. هم اینکه این سازمان دارای مجمع، هیات رئیسه مستقل  و زیر نظر فدراسوین فوتبال فعالیت می کند باعث شده تا پله پله پیش رویم و بتوانیم در بخش فوتسال بهترین عملکرد را داشته باشیم.

کفاشیان در پایان گفت: اکنون تمام کشورهای آسیایی و در نهایت در جهان تلاش می‌‌کنند تا با امکانات فوق العاده ای که دارند، بهترین عملکرد را داشته باشند اما فوتسال ایران با تمام داشته های خود و حتی کمتر ازامکاناتی که دیگر کشورها داشته اند، توانسته چنین عناوین خوبی را کسب کند و بابت این عنوان ها به جامعه فوتسال و تک تک افرادی که کاندیدا شدند، تبریک می گویم.

 نامزدهای بهترین‌های فوتسال آسیا

بازیکنان مرد

حسین طیبی و فرهاد توکلی

باشگاه

مس سونگون

مربی باشگاهی

حمیدرضا بی‌غم از مس سونگون

مربی ملی 

سید محمد ناظم‌الشریعه- شهرزاد مظفر 

بازیکن جوان

توحید لطفی

دروازه‌بان مرد

علیرضا صمیمی

داور

گلاره ناظمی

تیم‌های ملی

مردان و زنان ایران

بازیکن زنان 

فاطمه اعتدادی

دروازه‌بان زنان 

فرزانه توسلی