باتوجه به نتایج ضعیف مهدی پاشازاده با بادران، مدیران این باشگاه عبدالله ویسی را با قراردی یک و نیم ساله جایگزین این مربی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج ، مدیران باشگاه بادران چند فصلی هستند که  با آرزوی رسیدن تیم شان به لیگ برتر، در مسابقات لیگ یک تلاش می کنند ولی هنوز نتوانسته اند به این مهم دست پیدا کنند.

در ابتدای فصل جاری، مدیران بادران پس از اتمام همکاری با محمد ربیعی به سراغ مهدی پاشازاده رفتند که پیش تر نتایج خوبی با تیم های خود در رقابت های لیگ یک و لیگ دسته دوم گرفته بود ولی این مربی هم نتوانست، انتظارات مدیران باشگاه بادران را برآورده کند و در پایان هفته یازدهم با 4 پیروزی، 3 تساوی و 4 شکست از هدایت این تیم کنار گذاشته شد تا عبدالله ویسی سکان هدایت بادرانی ها را در ادامه رقابت های لیگ یک به عهده بگیرد.

عبدالله ویسی دقایقی پیش به همراه ولی خرسندی مدیربرنامه هایش به محل باشگاه بادران رفت و قراردادی یک و نیم ساله با این تیم ثبت کرد تا بادرانی ها حالا امیدوار به ویسی و کسب نتایج درخشان با او باشند.

بادران در پایان هفته یازدهم، 15 امتیاز کسب کرده و در رتبه هشتم جدول رده بندی قرار دارد. ویسی در اولین دیدار خود به عنوان سرمربی بادران باید در کرمان به مصاف تیم مدعی گل گهر سیرجان برود.