سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا معتقد است تیمش عملکرد بهتری نسبت به تیم ملی پرتغال داشته و فرصت های خوبی برای پیروزی را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مدیاست، تیم ملی فوتبال پرتغال با کسب یک تساوی در مقابل تیم ملی ایتالیا توانست صعود خود به دور بعد لیگ ملت های اروپا را قطعی کند.

مانچینی، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: در فوتبال زدن گل مهم‌ترین چیز است. گاهی اوقات تیم خوب بازی می‌کند  اما  از زدن گل باز می ماند و همه زحمات بازیکنان به هدر می‌رود. ما نزدیک ۷۰ دقیقه توپ و میدان را در  اختیار داشتیم اما از زدن گل بازماندیم. طبیعی است که نتوانیم ۹۰ دقیقه در زمین حریف حضور داشته باشیم.

او در ادامه‌ صحبت‌های خود، اضافه کرد: نسبت به دیدار قبلی برابر لهستان پیشرفت داشتیم و توانستیم بازی بهتری را به نمایش گذاریم. تنها به پیروزی در این دیدار فکر می‌کردیم. فرصت‌های خوبی را از دست دادیم. تیم جوان شده است و طبیعی است که تجربه لازم را نداشته باشد. چیرو ایموبیله تنها تغییر ایتالیا نسبت به دیدار قبلی برابر لهستان بود. مهاجم لاتزیو دو فرصت خوب گلزنی داشت که آنها را از دست داد.

مانچینی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به این مهاجم اشاره کرد و  گفت‌:  ایموبیله هرگاه صاحب توپ شد خطرناک ظاهر شد. او نشان داد که می‌تواند در ترکیب اصلی بازی کند. گاهی اوقات نیاز به تغییر است.

در این گروه پرتغال با هفت امتیاز از سه بازی در صدر قرار دارد و ایتالیا هم با وجود یک بازی بیشتر با پنج امتیاز در رده دوم است.